Black Friday ÓÓÓbr slevy

Black Friday ÓÓÓbr slevy
Slevy na vše od Autosedaček až po Zavinovačky, které potrvají celých 10 dní, Vás čekají během Black Friday ÓÓÓbr slev u nás v kamenné prodejně i na našem e-shopu.

Black Friday ÓÓÓbr slevy

... slevy až 35%

Čekáte na narození Vašeho potomka? Vás i Vaše miminko vybavíme vším potřebným s dlouho očekávanými a nejlepšími slevami letošního roku.

Slevy na vše od Autosedaček až po Zavinovačky, které potrvají celých 10 dní, Vás čekají během Black Friday ÓÓÓbr slev u nás v kamenné prodejně i na našem e-shopu.

Od 11. do 21. listopadu 2021 si na e-shopu a na kamenné prodejně BABY CENTRUM Pardubice můžete vybrat vše potřebné pro Vaše miminko nebo děťátko. 

SLEVY JE MOŽNÉ VYUŽÍT NA KAMENNÉ PRODEJNĚ I NA E-SHOPU*, podmínky využití slev jsou uvedeny níže v článku. 

*Na kamenné prodejně je možné od 11. do 21. nakoupit se slevou 12 %.

Rozumíme tomu, že pořídit kočárek, autosedačku, nosítko nebo například židličku je velká investice. Naše proškolené asistentky jsou tu pro Vás a rády Vám poradí s výběrem toho nejlepšího pro Vaše miminko i pro Vás. 

Sleva bude odečtena při platbě zboží na kase. Sleva se vztahuje pouze na zboží skladem. Slevu již nelze uplatnit na zboží v akci nebo výprodeji. Sleva neplatí při vyzvednutí dříve objednaného zboží. Zboží není možné rezervovat na prodejně. Sleva se nevztahuje na nákup poukázek. Slevu není možné sčítat s jinými slevami (věrnostní program, individuální slevy...). Slevu není možné nárokovat po skončení akce. 

*Na e-shopu můžete nakupovat tak, jak jste zvyklí 

Máme pro vás spoustu produktů od mnoha značek (uvedených níže), které jsou ve dnech 11. - 21. listopadu v příjemných slevách. Přes 7000 produktů je označeno štítkem Óóóbrslevy a všechny je najdete na stránce www.baby-centrum.cz/ooobrslevy . Pokud budete potřebovat pomoc při nakupování na e-shopu, jsme pro Vás k dispozici na chatu, na telefonním čísle 732 757 900 nebo na emailu obchod@baby-centrum.cz

Slevu není možné uplatnit při pozdější výměně zboží za jiné, slevu není možné nárokovat po skončení akce. Slevu nelze uplatnit na již uzavřené nebo zaplacené objednávky. Slevu nelze sčítat s jinými slevami (věrnostní program, individuální slevy...)

Seznam značek ve slevové akci Black Friday ÓÓÓbr slevy na eshopu:

35% Twistshake

30% Altabebe, Bugaboo Ant, Bugaboo Fusaky

25% Liip

20% Nuk, Bugaboo Fox2

16% Britax kočárky Smile

15% Canpol BabiesLoviLuma, Bebé jou, Hamilton, Bambino Mio, InglesinaDifrax, BabyDanColettoVenicciBebettoAdamex,  Ceba Baby, TeutoniaOyster7 a.m.enfantVulliRenoluxBababing,

12% CybexThule (vybrané produkty a sety se slevou až 34 %)LodgerAnita, Moon

10% Emitex, Little Dutch, Kikko, Klippan, Axkid, GeutherKitikate, Roba, Kendamil, Bugaboo, Elodie Details, Lamaze, Playgro, LancoStokkeShnuggle, Joolz, BabyBjornScoot&Ride, Britax Römer

8% RoanTudoreMaceshka

5% Pinkie

Dále pro Vás máme slevy až 50 %  na vybrané produkty od značek Petit&Mars, Bright Starts, Ingenuity, Valco Baby, Kinderkraft, Baby Einstein, Zopa.

Celý sortiment produktů v akci si můžete prohlédnout na www.baby-centrum.cz/ooobrslevy

Upozornění
Dovolujeme si Vás upozornit, že ve dnech po skončení Black Friday ÓÓÓbr slev může dojít vzhledem k výraznému nárůstu objednávek ke zdržení vyřízení nebo zaslání zásilky. Prosíme Vás o trpělivost, objednávky vyřizujeme v nejkratším možném termínu. 
V případě dotazů nás můžete kontaktovat na chatu, který je k dispozici přímo na e-shopu, na telefonním čísle +420 466 616 056 nebo na emailu obchod@baby-centrum.cz
 
Těšíme se na Vás, protože Vaše radost je naše radost
Tým BABY CENTRUM