Black Friday u nás trvá 14 dní

Black Friday u nás trvá 14 dní
Připravili jsme si pro vás BLACK WEEKS - dva týdny plné óóóbr slev.

Od 14. do 27. listopadu 2022 si na e-shopu a na kamenné prodejně BABY CENTRUM Pardubice můžete vybrat vše potřebné pro Vaše miminko nebo děťátko v rámci podzimních slev.

SLEVY JE MOŽNÉ VYUŽÍT NA KAMENNÉ PRODEJNĚ I NA E-SHOPU*, podmínky využití slev jsou uvedeny níže v článku. 

*NA E-SHOPU MŮŽETE NAKUPOVAT TAK, JAK JSTE ZVYKLÍ 

Máme pro vás spoustu produktů od mnoha značek (uvedených níže), které jsou ve dnech 14. - 27. listopadu v příjemných slevách. Přes 7000 produktů je označeno štítkem Óóóbrslevy a všechny je najdete na stránce
https://www.baby-centrum.cz/ooobrslevy . 

*Slevu není možné uplatnit při pozdější výměně zboží za jiné, slevu není možné nárokovat po skončení akce. Slevu nelze uplatnit na již uzavřené nebo zaplacené objednávky. Slevu nelze sčítat s jinými slevami (věrnostní program, individuální slevy...)

 

SEZNAM ZNAČEK V AKCI ÓÓÓBR SLEVY NA E-SHOPU:

až 25% sleva na Thule
až 26% sleva na Cybex
až 30% sleva na Bugaboo
až 25% sleva Joolz
až 34% slevy na Thule 12% sleva na Cybex slevy až 30% na vybrané položky Bugaboo sleva na Joolz Aer a vybrané modely Day+
 až 60% sleva na Altabebe
až 15% sleva na Babybjörn 
sleva 10% na X-lander
sleva 10% na Venicci
 Altabebe  
až 50% sleva na Elodie
10% sleva na Stokke
10% sleva na Babyzen
  25% sleva na NUK
slevy až 50% na Elodie details  výhodné sety Stokke výhodné sety Babyzen  20% sleva na NUK
až 40% sleva na Little Dutch
5% sleva na Pinkie
15% sleva na BIBS 
10% sleva na Happy Horse
 
20% sleva na Philips Avent
20% sleva na Baby Fehn
až 60% na Anita
15% sleva na dětskou kosmetiku

 Sleva 15% na značky

             
             
           

 Sleva 12% na značky

     
 

 Dočetli jste se až sem a nenašli jste svou oblínebou značku ve slevách? Nezoufejte, máme pro Vás slevový kód na všechny ostatní produkty*, které na e-shopu máme. Použijte kód BFWEEKS pro slevu 12%.

https://i.postimg.cc/SR6MQbyM/k-d-na-slevu-12.jpg 

 

    *sleva neplatí na již zlevněné produkty a položky v jiných akcích. Slevy není možné sčítat. Slevy neplatí na značky BeSafe, Nuna, Joie, TFK, Voksi, Emmaljunga, Lässig

*NA KAMENNÉ PRODEJNĚ JE MOŽNÉ 14.- 27.11.2022 NAKOUPIT SE SLEVOU AŽ 60%.

Rozumíme tomu, že pořídit kočárek, autosedačku, nosítko nebo například židličku je velká investice. Naše proškolené asistentky jsou tu pro Vás a rády Vám poradí s výběrem toho nejlepšího pro Vaše miminko i pro Vás. 

*Sleva bude odečtena při platbě zboží na pokladně. Sleva se vztahuje pouze na zboží skladem. Slevu již nelze uplatnit na zboží v akci nebo výprodeji. Sleva neplatí při vyzvednutí dříve vyzvednutého zboží. Zboží není možné rezervovat na prodejně. Sleva se nevztahuje na nákup poukázek. Slevu není možné sčítat s jinými slevami (věrnostní program, individuální slevy...). Slevu není možné nárokovat po skončení akce. 

 

UPOZORNĚNÍ

Dovolujeme si Vás upozornit, že ve dnech po skončení ÓÓÓbr slev může dojít vzhledem k výraznému nárůstu objednávek ke zdržení vyřízení nebo zaslání zásilky. Prosíme Vás o trpělivost, objednávky vyřizujeme v nejkratším možném termínu. 

V případě dotazů nás můžete kontaktovat na chatu, který je k dispozici přímo na e-shopu, na telefonním čísle +420 466 616 056 nebo na emailu obchod@baby-centrum.cz

 

 Těšíme se na Vás, protože Vaše radost je naše radost

TÝM BABY CENTRUM