ÓÓÓbr slevy ke Dni dětí

ÓÓÓbr slevy ke Dni dětí
Dřevěné hračky, odrážedla, oblečky, kočárky, židličky a autosedačky? To vše a mnohem více od 1. do 5. června 2022 nakoupíte na našem e-shopu baby-centrum.cz i na kamenné prodejně v Pardubicích se slevou.

ÓÓÓbr slevy ke Dni dětí

Dárek ke Dni dětí? Ten u nás obdrží každý ve formě jedinečné slevy na e-shopu i kamenné prodejně. Očekáváte narození miminka nebo sháníte dárek pro již narozené dítko? Pojďte si vybrat k nám, připravili jsme si pro Vás akce na vybrané značky.

Pro více informací čtěte dál.

Dřevěné hračky, odrážedla, oblečky, kočárky, židličky a autosedačky? To vše a mnohem více od 1. do 5. června 2022 nakoupíte na našem e-shopu baby-centrum.cz i na kamenné prodejně v Pardubicích se slevou.

SLEVY JE MOŽNÉ VYUŽÍT NA KAMENNÉ PRODEJNĚ I NA E-SHOPU*, podmínky využití slev jsou uvedeny níže v článku. 

*Na kamenné prodejně je možné 1.- 5.6. nakoupit se slevou 10 %.

Rozumíme tomu, že pořídit kočárek, autosedačku, nosítko nebo například židličku je velká investice. Naše proškolené asistentky jsou tu pro Vás a rády Vám poradí s výběrem toho nejlepšího pro Vaše miminko i pro Vás. 

Sleva bude odečtena při platbě zboží na pokladně. Sleva se vztahuje pouze na zboží skladem. Slevu již nelze uplatnit na zboží v akci nebo výprodeji. Sleva neplatí při vyzvednutí dříve vyzvednutého zboží. Zboží není možné rezervovat na prodejně. Sleva se nevztahuje na nákup poukázek. Slevu není možné sčítat s jinými slevami (věrnostní program, individuální slevy...). Slevu není možné nárokovat po skončení akce. 

 

*Na e-shopu můžete nakupovat tak, jak jste zvyklí ????

Máme pro vás spoustu produktů od mnoha značek (uvedených níže), které jsou ve dnech 1. - 5. června v příjemných slevách. Přes 7000 produktů je označeno štítkem Óóóbrslevy a všechny je najdete na stránce https://www.baby-centrum.cz/ooobrslevy . Rozumíme tomu, že pořídit kočárek, autosedačku, nosítko nebo například židličku je velká investice. Pokud budete potřebovat pomoc při nakupování, jsme pro Vás k dispozici na chatu, na telefonním čísle 732 757 900 nebo na emailu obchod@baby-centrum.cz.

Slevu není možné uplatnit při pozdější výměně zboží za jiné, slevu není možné nárokovat po skončení akce. Slevu nelze uplatnit na již uzavřené nebo zaplacené objednávky. Slevu nelze sčítat s jinými slevami (věrnostní program, individuální slevy...)

 

Seznam značek ve slevové akci ÓÓÓbr slevy na eshopu:

30% Altabebe, Bugaboo Fusaky

25% Liip

20% Nuk, Babybio

15% Canpol BabiesLoviAvova, LumaBebé jouHamiltonBambino MioInglesinaDifraxBabyDan, Ceba BabyTeutoniaOyster7 a.m.enfantVulliRenoluxBababing, Philips Avent, Kinderkraft, Petite&Mars, Bright Starts, Skip Hop, Ingenuity, Oball, Nattou

14% ShnuggleLodgerTräumeland, Leokid, Flow, Funnababy, Bblüv, 3 Sprouts, Timboo, Kidzzfarm, David Fussenegger, Vinter&Bloom, Nanna, KokuaColetto

12% Thule (a na vybrané produkty a sety sleva až 34 %), Anita,  Good Gout, Salvest, Kendamil

10% EmitexKikkoKlippan, AxkidGeutherKitikateRoba, BugabooElodie Details, Happy HorseLamazePlaygroLancoStokke, JoolzBabyBjornScoot&Ride, BebettoAdamexBritax Römer (a na vybrané produkty sleva až 20 %), Venicci, Jack N’Jill, B.Box, Akuku, sety Balios a Talos

8% Little DutchRoan

6% TudoreMaceshka

5% Pinkie

Celý sortiment produktů v akci si můžete prohlédnout na www.baby-centrum.cz/ooobrslevy

Zajímají Vás značky Joie, BeSafe, Nuna a TFK? Při použití slevového kódu DENDETI10* Vám poskytneme slevu 10 % na zboží těchto značek po dobu trvání akce, tedy 1.-5.6.2022.

*sleva je poskytnuta pouze při uplatnění slevového kódu na našem e-shopu. Slevu již nelze uplatnit na zboží v akci nebo výprodeji. Sleva neplatí při vyzvednutí dříve objednaného zboží. Zboží není možné rezervovat na prodejně. Slevu není možné sčítat s jinými slevami (věrnostní program, individuální slevy...). Slevu není možné nárokovat po skončení akce. 

 

Upozornění

Dovolujeme si Vás upozornit, že ve dnech po skončení ÓÓÓbr slev může dojít vzhledem k výraznému nárůstu objednávek ke zdržení vyřízení nebo zaslání zásilky. Prosíme Vás o trpělivost, objednávky vyřizujeme v nejkratším možném termínu. 

V případě dotazů nás můžete kontaktovat na chatu, který je k dispozici přímo na e-shopu, na telefonním čísle +420 466 616 056 nebo na emailu obchod@baby-centrum.cz

 

 Těšíme se na Vás, protože Vaše radost je naše radost

Tým BABY CENTRUM