Provoz prodejny v době nouzového stavu v ČR

Provoz prodejny v době nouzového stavu v ČR
Informace o provozu kamenné i internetové prodejny BABY CENTRUM v Pardubicích

Milý rodiče, 

považujeme za důležité informovat vás o našem provozu v časech nouzového stavu v ČR a celosvětové pandemie koronaviru.

Děláme vše pro to, abychom udrželi dostupnost všech potřebných věcí, které jsou nezbytné pro péči o miminko i nastávající maminky.
Je nám jasné, že i ve výjimečných stavech se rodí miminka a může nastat potřeba nezbytných nákupů. Proto pro vás máme zásoby plen, ubrousků, kosmetiky, kojeneckého mléka, ale i elektroniky, jako jsou chůvičky, monitory, odsávačky a teploměry. 

Pečlivě sledujeme celou situaci a vývoj v České republice a tomuto jsme přizpůsobili provoz naší prodejny. 

KAMENNÁ PRODEJNA

Aktuálně je naše prodejna v Pardubicích otevřena pouze pro výdej vašich objednávek provedených přes e-shop, telefon, nebo objednávek, které jste vytvořili u nás na obchodě. 

DÁLE JE MOŽNÉ PŘÍMO NA PRODEJNĚ ZAKOUPIT hygienické zboží, kosmetiku nebo výživu pro děti a další nezbytné a potřebné produkty.

V této době bude prodejna uzpůsobena tak, aby byli zákazníci v minimálním kontaktu jak se zaměstnanci tak i jinými zákazníky. Celý náš tým zajišťuje maximální hygienické podmínky pro bezpečí zákazníků.

Prosíme vás o to, abyste respektovali nařízení vlády a důvody pro toto nařízení. 

E-SHOP

Celé e-shopové oddělení funguje bez omezení. Pokud nenastane omezení zásilkových služeb, se kterými spolupracujeme, nepocítíte rozdíl. Zásoby na obchodě máme a s dodavateli stále komunikujeme, zásobování funguje. Vaše objednávky se budeme snažit vyřešit v co nejkratším možném termínu. 

 

 

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na telefonních číslech 736 667 580, 604 286 608. Dále jsme vám k dispozici na emailech obchod@baby-centrum.cz, shop@baby-centrum.cz, office@baby-centrum.cz. Můžete se na nás obrátit i na sociálních sítích. V případě zájmu, můžeme zprostředkovat i videohovor (například přes WhatsApp)

Neváhejte se na nás s čímkoliv obrátit, věříme, že najdeme optimální řešení pro každého z vás.

Tým BABY CENTRUM