Sada pro otisk - stolní dvojrámeček

Sada pro otisk - stolní dvojrámeček

Sada pro otisk - stolní dvojrámeček

Sada pro otisk - stolní dvojrámeček

Celý popis
- +

Sada pro otisk - stolní dvojrámeček

SADA PRO OTISK - STOLNÍ DVOJRÁMEČEK

Vytvořte si pomocí sady pro otisk nezapomenutelnou památku nožičky nebo ručičky Vašeho miminka. Vytvoření otisku je velmi rychlé díky zdravotně nezávadné samotuhnoucí hmotě. Hmota je měkká a pružná, velmi jednoduše se s ní pracuje. Pořízení otisku tak zabere pouze několik minut. Pokud se Vám otisk nepovede na první pokus, je možné otisk opakovat. Dřevěný rámeček je opatřen skleněným zarámováním, které chrání otisk s fotografií před možným znečištěním či prachem. 

 

SADA OBSAHUJE:

dřevěný rámeček

1 ks samotuhnoucí hmoty

barevné pozadí (šedé)

váleček

 

Velikost rámečku: 320 X 210 X 25 mm

 

Doporučený věk: OD NAROZENÍ

Sada pro otisk - stolní dvojrámeček
Vyplňte prosím 3. a 4. číslici z čísla 22531


Roman, Boskovice Cena Komunikace Rychlost dodání Kvalita
Jan, Sušice Vstřícný a milý personál i skrze internetovou komunikaci
Veronika, Náměšť Nad Oslavou Malé dárečky k nákupu Nižší cena než u konkurence

O nás

BABY CENTRUM bylo založeno již v polovině 90. let. Na ploše 700 m2 nabízíme vše pro miminka i budoucí maminky. Více než 20 let je tu pro Vás náš proškolený tým, který se Vám bude věnovat sedm dní v týdnu.

+420 736 667 580

Bratr. Veverkových 1200, 530 02 Pardubice

Sledujte nás
Najdete nás i na MALL.CZ
Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na našich webových stránkách využíváme různé technologie, abychom mohli zlepšit Vaši zkušenost s jejich používáním. K nim patří zpracování údajů, které je technicky nutné k fungování webových stránek a jejich funkcionalit, stejně jako další technologie sloužící k pohodlnému nastavení webových stránek, k vytváření anonymních statistik nebo pro inzerci personalizovaných (reklamních) obsahů.

Pod tlačítkem Nastavit se můžete kdykoliv svobodně rozhodnout, které typy užití chcete povolit. Další informace, mimo jiné k právu na odvolání souhlasu, jež můžete kdykoliv využít, naleznete v našich Zásadách o zpracování osobních údajů.