Doprava a platba

DOPRAVA

GLS standardní doručení

Přepravné GLS je účtováno 79,- Kč, u objednávek od 1499,- Kč je přepravné zdarma. Zásilka je obvykle doručována následující pracovní den po odeslání. GLS aktivně využívá telefonní číslo příjemce během procesu doručení. Doporučujeme před odesláním objednávky pečlivě zkontrolovat zadání Vašeho telefonního čísla. Balné neúčtujeme.

Osobní odběr v prodejně BABY CENTRUM s.r.o., Bratranců Veverkových 1200, Pardubice

Osobní odběr není zpoplatněn. Jakmile je objednávka připravena k odběru, obdržíte od nás informaci e-mailem, telefonicky nebo krátkou textovou zprávou. Prosíme vyčkejte na toto avízo před návštěvou naší provozovny. Objednávky vyřizujeme postupně v pořadí, v jakém došly. Po obdržení avíza si můžete zboží vyzvednout po dobu následujících 7 kalendářních dnů kdykoliv v otevírací době prodejny. Po uplynutí této doby bude rezervace nevyzvednutého zboží zrušena.

GLS doručení na Slovensko

Na Slovensko doručujeme přepravní službou GLS za 109,- Kč, u objednávek od 1499,-Kč je přepravné zdarma. Balné neúčtujeme. Zásilka je obvykle doručována do dvou následujících pracovních dní po odeslání. GLS aktivně využívá telefonní číslo příjemce během procesu doručení. Doporučujeme před odesláním objednávky pečlivě zkontrolovat zadání Vašeho telefonního čísla. Balné neúčtujeme.

PLATBA

Úhrada dobírkou

Úhradu dobírkou lze vybrat pro zásilky zasílané službou GLS. Dobírečné je účtováno 39,-Kč, u objednávek od 1499,- Kč dobírečné není účtováno. Doručovatel vybere hotovost při předání zásilky. Pro usnadnění předávky balíku je vhodné mít připravenou přesnou částku dle celkové ceny objednávky.

Úhrada převodem předem

Cenu objednávky uhradíte běžným bezhotovostním převodem na náš účet 81112222/0300 ČSOB. Jako variabilní symbol použijte vždy číslo objednávky. Objednávku lze odeslat (nebo předat při osobním odběru) až po naběhnutí platby na náš účet.
Náš systém automaticky páruje naběhlé platby k objednávkám. Pokud však platební příkaz obsahuje chybu (chybná částka nebo chyba ve variabilním symbolu platby), musíme platbu dohledat ručně, což prodlužuje termín odeslání. Platbu doporučujeme zaslat po přijetí automatického potvrzení objednávky. V případě, že chcete počkat na výzvu k platbě, až pro Vás bude zboží nachystáno v krabici, uveďte tento požadavek do vzkazu k objednávce. Za úhradu převodem předem neúčtujeme žádný příplatek, vaše banka však může účtovat poplatek za odeslání platby dle jejího platného sazebníku.

Bankovní spojení pro platby v CZK:

Úhrada hotově nebo kartou na prodejně

V případě osobního odběru na naší prodejně Baby Centrum s.r.o, Bratranců Veverkových 1200, Pardubice můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Při platbě objednávky hotově nebo platební kartou není účtována žádná přirážka k ceně.

Úhrady ze Slovenska

Platby převodem předem můžete také hradit v měně EUR na náš účet s minimálními nebo nulovými náklady tzv. platbou SEPA (Single Euro Payments Area). V tomto případě vyčkejte na potvrzení objednávky a celkové částky v EUR naším obchodem.

Při platbě na náš účet tzv. platbou SEPA (někdy také Europlatbou nebo Platbou do eurozóny) nesete pouze náklady na straně své banky, které jsou v řadě případů nulové nebo do výše cca 1€. Konkrétní výši poplatku zjistíte u své banky v sazebníku pod položkou SEPA platby.

Bankovní spojení pro platby v EUR:

 

O nás

BABY CENTRUM bylo založeno již v polovině 90. let. Na ploše 700 m2 nabízíme vše pro miminka i budoucí maminky. Více než 20 let je tu pro Vás náš proškolený tým, který se Vám bude věnovat sedm dní v týdnu.

+420 736 667 580

Bratr. Veverkových 1200, 530 02 Pardubice

Sledujte nás
Najdete nás i na MALL.CZ
Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na našich webových stránkách využíváme různé technologie, abychom mohli zlepšit Vaši zkušenost s jejich používáním. K nim patří zpracování údajů, které je technicky nutné k fungování webových stránek a jejich funkcionalit, stejně jako další technologie sloužící k pohodlnému nastavení webových stránek, k vytváření anonymních statistik nebo pro inzerci personalizovaných (reklamních) obsahů.

Pod tlačítkem Nastavit se můžete kdykoliv svobodně rozhodnout, které typy užití chcete povolit. Další informace, mimo jiné k právu na odvolání souhlasu, jež můžete kdykoliv využít, naleznete v našich Zásadách o zpracování osobních údajů.