Autosedačka BeSafe iZi Combi X4 Isofix 2018

Autosedačka BeSafe iZi Combi X4 Isofix 2018

Autosedačka BeSafe iZi Combi X4 Isofix 2018

Autosedačka BeSafe iZi Combi X4 Isofix 2018

Celý popis
Produkt není určený k prodeji

Autosedačka BeSafe iZi Combi X4 Isofix 2018

BeSafe iZi Combi X4 ISOFix 2018 -
Lava Grey DOPRODEJ,
Univerzální autosedačka pro skupiny 0 a I pro váhovou kategorii 0-18 kg. Uchycení proti směru jízdy (0-18 kg) nebo po směru jízdy (9-18 kg). Instalace pomocí ISOFixu proti směru jízdy.
Pomocí 3-bodového pásu automobilu po směru jízdy. BeSafe doporučuje používat autosedačky uchycené proti směru jízdy co nejdéle. Toto doporučení vychází z dlouholetých studií a testů, které prokázaly, že konstrukce autosedačky upevněné proti směru jízdy pracuje jako ochranný štít, který absorbuje náraz. Síla působící na krk dítěte je v takovém případě pětkrát menší než u sedačky uchycené po směru jízdy.

univerzální autosedačka pro skupiny 0 a I pro váhovou kategorii 0-18 kg uchycení proti směru jízdy (0-18 kg) nebo po směru jízdy (9-18 kg) instalace pomocí ISOFixu proti směru jízdy, pomocí 3-bodového pásu automobilu po směru jízdy přídavná boční ochrana BeSafe SIP+ certifikace dle normy ECE R44/04 Autosedačka je homologovaná pro děti od narození. Vzhledem k poloze novorozence v této autosedačce BeSafe doporučuje dokoupit přídavnou vložku nebo posunout používání autosedačky na dobu, kdy si dítě začíná samo sedat. Ochrana proti bočnímu nárazu Autosedačka je navržena pro komplexní poskytnutí nejbezpečnější ochrany při bočním nárazu. Snadné nastavení Ovládání hlavové opěrky a vnitřních bezpečnostních pásů je jednoduché. Jedním pohybem je nastavíte do 8 různých výškových pozic. Jednoduchá a stabilní instalace Konektory autosedačky BeSafe snadno připojíte k automobilovým isofikovým úchytům a díky přední vzpěře zajistíte její skvělou stabilitu. kolekce 2018Organizace pro bezpečnost silničního provozu a BeSafe doporučuje, aby děti cestovaly proti směru jízdy tak dlouho, jak jen je to možné, nejlépe do jejich věku 4 let. Je prokázané, že cestování pro malé děti proti směru jízdy je 5x bezpečnější. Bohužel mnoho dospělých posadí děti po směru jízdy příliš brzy a to z důvodu, že protisměrné sedačky zabírají v autě příliš mnoho místa. Naše "dospělácká" představa neomezeného prostoru v autě zapříčiňuje, že děti otáčíme příliš brzy po směru jízdy. BeSafe tento problém bere velmi vážně a našel skvělé řešení: iZi Combi X4 je vybavena nastavitelnými ISOfixovými konektory, které dokáží zvětšit prostor u nožiček až o 10 centimetrů tak, že si upravujete přední sedadlo dle potřeb růstu dítěte. Díky tomu vydrží sedačka připoutaná proti směru jízdy co nejdéle

Autosedačka BeSafe iZi Combi X4 Isofix 2018
Vyplňte prosím 3. a 4. číslici z čísla 22531


Veronika, Lázně Bohdaneč Perfektní komunikace Rychlost dodání Opravdu doporučuji! Děkuji, že takový obchod v Pardubicích máme.
Dominika, Opava Levné zboží Kvalitní zboží Komunikace obchodu Dáreček k nákupu
Lenka, Blansko Výborná komunikace, ochota, krátký termín dodání

O nás

BABY CENTRUM bylo založeno již v polovině 90. let. Na ploše 700 m2 nabízíme vše pro miminka i budoucí maminky. Více než 20 let je tu pro Vás náš proškolený tým, který se Vám bude věnovat sedm dní v týdnu.

+420 736 667 580

Bratr. Veverkových 1200, 530 02 Pardubice

Sledujte nás
Najdete nás i na MALL.CZ
Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na našich webových stránkách využíváme různé technologie, abychom mohli zlepšit Vaši zkušenost s jejich používáním. K nim patří zpracování údajů, které je technicky nutné k fungování webových stránek a jejich funkcionalit, stejně jako další technologie sloužící k pohodlnému nastavení webových stránek, k vytváření anonymních statistik nebo pro inzerci personalizovaných (reklamních) obsahů.

Pod tlačítkem Nastavit se můžete kdykoliv svobodně rozhodnout, které typy užití chcete povolit. Další informace, mimo jiné k právu na odvolání souhlasu, jež můžete kdykoliv využít, naleznete v našich Zásadách o zpracování osobních údajů.