STOKKE® Tripp Trapp® polštářek Junior Cushion
STOKKE® Tripp Trapp® polštářek Junior Cushion
Polštářek na židličku Stokke Tripp Trapp Mini Baby Cushion. Polštářek Tripp Trapp Junior nabízí maximální pohodlí pro děti od 6 let.
Celý popis
Externí sklad, dodání do 3 dnů
1 299 Kč
Polštářek je polstrovaný a dodá vaší židličce nový vzhled.
- Vhodný od 6 let.
- Protiskluzová spodní strana - polštářek sedí krásně na místě.
- Zapínání na zip po celé délce polštářku.
- Snadné čištění.
- Lze použít na židličce Tripp Trapp® na menší sedátko.
- Certifikováno Oeko-Tex Standard 100.
- Lze prát v pračce na 40°C.
Související produkty
Kateřina, Libčice Nad Vltavou
Výběr
Nejnižší cena
Komunikace
Doprava
Zboží bezpečně zabalené
Marcela, Pardubice
Rychlost
Skvělá komunikace
Dárek k nákupu
Velký sortiment
Zdeněk
Včera jsem navštívil s manželkou Baby Centrum za účelem zakoupení autosedačky.Stejný nápad mělo dalších sto lidí (berte prosím s nadsázkou)
Přesto, že jsme si museli na obsluhu chvíli počkat a měl jsem tedy čas pozorovat dění na prodejně nelituji. Musim pochválit chování prodavaček, zaregistroval jsem dvě. Nebyl zde náznak sebemenší nervozity z toho, že se nezvládají věnovat v ten moment všem, omlouvaly se, jinému zákazníkovi před námi nabídly kávu aby zmírnily jeho utrpení v čekání až si manželka dovybere. Velmi oceňuji přístup k dětem na prodejně kterým věnovaly vždy alespoň chvilku pozornosti zavtipkovaly s nimi ..musím říct,že jsme se s ženou shodly na tom, že jsme dlouho nezažily prodavačky na svém místě ..prosim o vyřízení diky, my odcházeli spokojeni i s odvozem nákupu do auta a pomoci při nakládání.Zezulka Zdeněk