Valentýnské OÓÓbr slevy v Baby Centru

Valentýnské OÓÓbr slevy v Baby Centru
Valentýn, svátek všech zamilovaných, letos vychází na úterý a my pro Vás jako dárek máme slevy téměř celé dva týdny. Přemýšlíte, co koupit svým nejbližším nebo chcete udělat radost sami sobě? Z našeho sortimentu jistě vyberete.

Valentýnské ÓÓÓbr slevy

... z lásky k Vám a Vašim nejmenším

Valentýn, svátek všech zamilovaných, letos vychází na úterý a my pro Vás jako dárek máme slevy téměř dva týdny. Přemýšlíte, co koupit svým nejbližším nebo chcete udělat radost sami sobě? Z našeho sortimentu jistě vyberete.

 

Hračky, oblečky, kočárky, židličky a autosedačky?

To vše a mnohem více od 7. do 19. února 2022 nakoupíte na našem e-shopu baby-centrum.cz se slevou.

 

SLEVY JE MOŽNÉ VYUŽÍT POUZE NA E-SHOPU, podmínky využití slev jsou uvedeny níže v článku. 

 

V kamenné prodejně na Vás bude čekat sleva 10 % k nákupu nad 500 Kč.

 

Máme pro vás spoustu produktů od mnoha značek (uvedených níže), které jsou ve dnech 7.-19. února v příjemných slevách. Přes 6000 produktů je označeno štítkem ÓÓÓbr slevy a všechny je najdete na stránce https://www.baby-centrum.cz/ooobrslevy . Rozumíme tomu, že pořídit kočárek, autosedačku, nosítko nebo například židličku je velká investice. Pokud budete potřebovat pomoc při nakupování, jsme pro Vás k dispozici na chatu, na telefonním čísle 732 757 900 nebo na emailu obchod@baby-centrum.cz.

 

Slevu není možné uplatnit při pozdější výměně zboží za jiné, slevu není možné nárokovat po skončení akce. Slevu nelze uplatnit na již uzavřené nebo zaplacené objednávky. Slevu nelze sčítat s jinými slevami (věrnostní program, individuální slevy...)

 

SEZNAM ZNAČEK V AKCI ÓÓÓBR SLEVY NA E-SHOPU:

     
slevy až 50% na Elodie details výhodné sety Stokke
12% sleva na Cybex sleva na Joolz Aer a vybrané modely Day+
         

 

       
20% sleva na NUK 
   
       

  

Upozornění!

Dovolujeme si Vás upozornit, že ve dnech po skončení Valentýnských ÓÓÓbr slev může dojít vzhledem k nárůstu objednávek ke zdržení vyřízení nebo zaslání zásilky. Prosíme Vás o trpělivost, objednávky vyřizujeme v nejkratším možném termínu. 

V případě dotazů nás můžete kontaktovat na chatu, který je k dispozici přímo na e-shopu, na telefonním čísle +420 466 616 056 nebo na emailu obchod@baby-centrum.cz

 

Těšíme se na Vás, protože Vaše radost je naše radost

Tým BABY CENTRUM