Články

Óóóbr výprodej vystavených kočárků na prodejně Baby Centrum!
01/07/2024
Óóóbr výprodej vystavených kočárků na prodejně Baby Centrum!
Máme pro vás skvělou zprávu! Baby Centrum pořádá óóóbr výprodej vystavených kočárků a vy máte jedinečnou příležitost pořídit si váš vysněný kočárek za neuvěřitelné ceny.
Kurzy v Baby Centru
13/03/2024
Kurzy v Baby Centru
Velké novinky se chystají v Baby centru v Pardubicích!
Jak vybrat autosedačku pro novorozence?
01/09/2023
Jak vybrat autosedačku pro novorozence?
Hledání ideální autosedačky pro vaše miminko může být náročné, zejména když se jedná o vaše první dítě. Často si rodiče lámají hlavu, jakou sedačku vybrat, aniž by mohli sami sedačku v praxi vyzkoušet. Je důležité si uvědomit, že autosedačka je jedním z klíčových prvků, který zajišťuje bezpečnost vašeho dítěte při cestování autem. Jak tedy vybrat tu správnou?
Jak vybrat autosedačku?
30/08/2023
Jak vybrat autosedačku?
Autosedačka je jedním z klíčových bezpečnostních prvků, které je třeba zvážit při převozu vašeho dítěte automobilem. Toto zařízení může v případě nehody zachránit život vašeho dítěte, proto je nezbytné dát při výběru pozor na několik důležitých aspektů. Jak tedy vybrat tu správnou autosedačku pro vaše dítě?
Výbavička pro miminko: Co všechno byste měli mít připraveno
30/08/2023
Výbavička pro miminko: Co všechno byste měli mít připraveno
Příprava výbavičky pro miminko je pro většinu rodičů vzrušující, ale často i trochu stresující událostí. Představa toho, že máte postarat se o malého človíčka, vyžaduje pečlivou přípravu a plánování. Ale co všechno byste měli mít připraveno, aby vám nic nechybělo? V následujícím průvodci vám nabídneme seznam nezbytností i doporučení k výbavičce pro vaše miminko.
Den dětí
31/05/2023
Den dětí
Každý rok 1. června oslavujeme Den dětí, zvláštní události věnované Vašim malým ratolestem. Tento den slouží jako připomínka společnosti o důležitosti péče, ochrany a vzdělávání dětí, protože jsou naší budoucností.
Tipy na vánoční dárky pro miminko, aneb Vánoce klepou na dveře
11/11/2022
Tipy na vánoční dárky pro miminko, aneb Vánoce klepou na dveře
Každý má největší radost, když dětem svítí u stromečku oči radostí. Abychom vám usnadnili sestavování dopisu pro Ježíška, připravili jsme pro vás tipy na dárky pro vaše nejmenší.
Když už vašemu mrňouskovi pouze mléko nestačí…
21/09/2021
Když už vašemu mrňouskovi pouze mléko nestačí…
Kojení je ten nejlepší způsob výživy vašeho miminka. Co ale dělat, když na něm vidíte, že už mu k ukojení jeho hladu pouze mateřské mléko nebo lahvička s dětskou výživou nestačí? Je ten nejlepší čas uvést ho do světa nových chutí a začít s příkrmy.
Online video konzultace
20/01/2021
Online video konzultace
Potřebujete si prohlédnout kočárek, autosedačku, nebo jiné zboží? Připravili jsme si pro vás online konzultace, kde vám pomocí video hovoru ukážeme vámi vybrané zboží.
BABY CENTRUM na veletrhu Pro Dítě
26/02/2020
BABY CENTRUM na veletrhu Pro Dítě
Nenechte si ujít brněnský veletrh PRO DÍTĚ, jehož součástí budeme i my. Veletrh potřeb pro děti a kojence se koná 5.3. - 8.3.2020 na výstavišti v Brně

O nás

BABY CENTRUM bylo založeno již v polovině 90. let. Na ploše 700 m2 nabízíme vše pro miminka i budoucí maminky. Více než 20 let je tu pro Vás náš proškolený tým, který se Vám bude věnovat sedm dní v týdnu.

+420 736 667 580

Bratr. Veverkových 1200, 530 02 Pardubice

Sledujte nás
Najdete nás i na MALL.CZ
Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na našich webových stránkách využíváme různé technologie, abychom mohli zlepšit Vaši zkušenost s jejich používáním. K nim patří zpracování údajů, které je technicky nutné k fungování webových stránek a jejich funkcionalit, stejně jako další technologie sloužící k pohodlnému nastavení webových stránek, k vytváření anonymních statistik nebo pro inzerci personalizovaných (reklamních) obsahů.

Pod tlačítkem Nastavit se můžete kdykoliv svobodně rozhodnout, které typy užití chcete povolit. Další informace, mimo jiné k právu na odvolání souhlasu, jež můžete kdykoliv využít, naleznete v našich Zásadách o zpracování osobních údajů.