Stokke® Scoot™ Korba

Stokke® Scoot™ Korba

Stokke® Scoot™ Korba

Stokke® Scoot™ korbička

Celý popis
Produkt není určený k prodeji

Stokke® Scoot™ Korba

Díky korbičce ke kočárku Stokke Scoot můžete tento skvělý městský kočárek využívat od narození a miminko bude mít maximální pohodlí. Hluboká korba obsahuje: * spodní část korbičky * kryt na hluboké lůžko * moskytieru Stříška není součá stí a dokupuje se zvlášť
Stokke® Scoot™ Korba
Stokke® Scoot™ Korba
Stokke® Scoot™ Korba
Stokke® Scoot™ Korba
Vyplňte prosím 3. a 4. číslici z čísla 22531


Ondřej, Vodňany Výběr Cena Komunikace
Nikola, Ostrava - Poruba Rychlost, ochota, spolehlivost
Zuzana, Praha Zajímavý výběr rychlé jednání

O nás

BABY CENTRUM bylo založeno již v polovině 90. let. Na ploše 700 m2 nabízíme vše pro miminka i budoucí maminky. Více než 20 let je tu pro Vás náš proškolený tým, který se Vám bude věnovat sedm dní v týdnu.

+420 736 667 580

Bratr. Veverkových 1200, 530 02 Pardubice

Sledujte nás
Najdete nás i na MALL.CZ
Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na našich webových stránkách využíváme různé technologie, abychom mohli zlepšit Vaši zkušenost s jejich používáním. K nim patří zpracování údajů, které je technicky nutné k fungování webových stránek a jejich funkcionalit, stejně jako další technologie sloužící k pohodlnému nastavení webových stránek, k vytváření anonymních statistik nebo pro inzerci personalizovaných (reklamních) obsahů.

Pod tlačítkem Nastavit se můžete kdykoliv svobodně rozhodnout, které typy užití chcete povolit. Další informace, mimo jiné k právu na odvolání souhlasu, jež můžete kdykoliv využít, naleznete v našich Zásadách o zpracování osobních údajů.