Bugaboo Fox style set

  • Výprodej
Bugaboo Fox style set

Bugaboo Fox style set

Bugaboo Fox style kit. Poprvé můžete svůj kočárek kompletně proměnit. Style kit Bugaboo Fox obsahuje vše, co k tomu budete potřebovat. Zvolte své oblíbené barvy.

Celý popis
Skladem
7 512 Kč 3 900 Kč
Bugaboo Fox style kit Grey Melange, 3 900 Kč, sleva -48%
- +
Doprava zdarma

Bugaboo Fox style set

Style set obsahuje potahy na kočárek Bugaboo Fox dle Vámi zvolené barevné kombinace. Výběrem Style setu si volíte i barvu potahu sedačky, rukojeti a krytek kol. Obsah balení potah sedačky potah hlubokého lůžka s krytem a matrací ruk ojeti krytky kol nákupní koš pláštěnka
Bugaboo Fox style set
Bugaboo Fox style set
Bugaboo Fox style set
Bugaboo Fox style set
Vyplňte prosím 3. a 4. číslici z čísla 22531


Monika, Velké Přílepy
Super rychla dodávka
Jana, Olomouc
Ochotná pomoc s instalací sedačky, výborná komunikace obchodu.
Štěpánka, Rovensko Pod Troskami
Naprosto úžasná komunikace a vstřícnost ze strany obchodu

O nás

BABY CENTRUM bylo založeno již v polovině 90. let. Na ploše 700 m2 nabízíme vše pro miminka i budoucí maminky. Více než 20 let je tu pro Vás náš proškolený tým, který se Vám bude věnovat sedm dní v týdnu.

+420 736 667 580

Bratr. Veverkových 1200, 530 02 Pardubice

Sledujte nás
Najdete nás i na MALL.CZ
Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na našich webových stránkách využíváme různé technologie, abychom mohli zlepšit Vaši zkušenost s jejich používáním. K nim patří zpracování údajů, které je technicky nutné k fungování webových stránek a jejich funkcionalit, stejně jako další technologie sloužící k pohodlnému nastavení webových stránek, k vytváření anonymních statistik nebo pro inzerci personalizovaných (reklamních) obsahů.

Pod tlačítkem Nastavit se můžete kdykoliv svobodně rozhodnout, které typy užití chcete povolit. Další informace, mimo jiné k právu na odvolání souhlasu, jež můžete kdykoliv využít, naleznete v našich Zásadách o zpracování osobních údajů.