Bugaboo Donkey2 style set

  • Náš tip
  • Výprodej
Bugaboo Donkey2 style set

Bugaboo Donkey2 style set

Bugaboo Donkey style set. Poprvé můžete svůj kočárek kompletně proměnit. Style set Bugaboo Donkey obsahuje vše, co k tomu budete potřebovat. Zvolte své oblíbené barvy.

Celý popis
Produkt není určený k prodeji

Bugaboo Donkey2 style set

Style set obsahuje potahy na kočárek Bugaboo Donkey dle Vámi zvolené barevné kombinace. Výběrem Style setu si volíte i barvu potahu sedačky, rukojeti a krytek kol. Obsah balení potah sedačky potah hlubokého lůžka s krytem a matrací rukojeti kryt na postranní koš pláštěnka
Bugaboo Donkey2 style set
Bugaboo Donkey2 style set
Bugaboo Donkey2 style set
Bugaboo Donkey2 style set
Vyplňte prosím 3. a 4. číslici z čísla 22531


Lucie, Neratovice Rychle vyrizeni objednavky, vstricnost, pohotovost, prijemne jednani
Ivana, Roudné - České Budějovice Rychlé dodání Cena odpovídající kvalitě
Michaela, Vranová Rychlé doručení Skvělá komunikace

O nás

BABY CENTRUM bylo založeno již v polovině 90. let. Na ploše 700 m2 nabízíme vše pro miminka i budoucí maminky. Více než 20 let je tu pro Vás náš proškolený tým, který se Vám bude věnovat sedm dní v týdnu.

+420 736 667 580

Bratr. Veverkových 1200, 530 02 Pardubice

Sledujte nás
Najdete nás i na MALL.CZ
Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na našich webových stránkách využíváme různé technologie, abychom mohli zlepšit Vaši zkušenost s jejich používáním. K nim patří zpracování údajů, které je technicky nutné k fungování webových stránek a jejich funkcionalit, stejně jako další technologie sloužící k pohodlnému nastavení webových stránek, k vytváření anonymních statistik nebo pro inzerci personalizovaných (reklamních) obsahů.

Pod tlačítkem Nastavit se můžete kdykoliv svobodně rozhodnout, které typy užití chcete povolit. Další informace, mimo jiné k právu na odvolání souhlasu, jež můžete kdykoliv využít, naleznete v našich Zásadách o zpracování osobních údajů.