Dávkovač sušeného mléka

Dávkovač sušeného mléka

Dávkovač sušeného mléka

Dávkovač sušeného mléka

Celý popis
- +

Dávkovač sušeného mléka

DÁVKOVAČ SUŠENÉHO MLÉKA - ČTYŘKOMOROVÝ 

Praktický dávkovač, který je uvnitř rozdělen na 4 oddělené části (každá část má objem cca 8 odměrek umělého mléka). Pokud potřebujete připravit krmení, stačí otevřít víčko a nasypat předem odměřené množství sušeného mléka do láhve nebo sáčku s vodou.

Dávkovač sušeného mléka
Dávkovač sušeného mléka
Dávkovač sušeného mléka
Vyplňte prosím 3. a 4. číslici z čísla 22531


Jitka, Kralovice Rychlost dodání, milé a ochotné jednání.
Tereza, Velká Bystřice Vyhodna cena autosedacky, rychle doruceni
Roman, Pardubice Dostupnost obchodu v Pardubicích Vždy poradí Velký výběr

O nás

BABY CENTRUM bylo založeno již v polovině 90. let. Na ploše 700 m2 nabízíme vše pro miminka i budoucí maminky. Více než 20 let je tu pro Vás náš proškolený tým, který se Vám bude věnovat sedm dní v týdnu.

+420 736 667 580

Bratr. Veverkových 1200, 530 02 Pardubice

Sledujte nás
Najdete nás i na MALL.CZ
Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na našich webových stránkách využíváme různé technologie, abychom mohli zlepšit Vaši zkušenost s jejich používáním. K nim patří zpracování údajů, které je technicky nutné k fungování webových stránek a jejich funkcionalit, stejně jako další technologie sloužící k pohodlnému nastavení webových stránek, k vytváření anonymních statistik nebo pro inzerci personalizovaných (reklamních) obsahů.

Pod tlačítkem Nastavit se můžete kdykoliv svobodně rozhodnout, které typy užití chcete povolit. Další informace, mimo jiné k právu na odvolání souhlasu, jež můžete kdykoliv využít, naleznete v našich Zásadách o zpracování osobních údajů.