!!! Slevový kód na většinu nezlevněného zboží LETOVBABY10 !!!

Fotokarty

Fotokarty

Fotokarty

Fotokarty

Celý popis
Na dotaz
475 Kč
Fotokarty, 475 Kč
- +

Fotokarty

První, druhý, třetí měsíc s prckem za námi. Aha, už má první zoubek. A dělá první kroky. nechte o těchto výjimečných situacích promluvit karty s roztomilým designem. Díky nim vytvoříte miminku autentický fotopříběh. Sdílejte tyto důležité momenty s vašimi blízkými a šiřte dále tu nepopsatelnou radost. Originální fotokarty pro důležité milníky.

Mílnikové fotokarty využijete pro dítě ve věku 0 - 3 let. Set obsahuje 37 karet, které pomáhají zachytit klíčové momenty a významné události v životě dítěte.

  • Na rubu je prostor pro popsání momentu.
  • Nápisy jsou v anglickém jazyce.
Fotokarty
Fotokarty
Fotokarty
Fotokarty
Fotokarty
Vyplňte prosím 3. a 4. číslici z čísla 22531

Související produkty


Michaela, Karlovy Vary
Skvělá komunikace Žádná
Markéta, Řečany Nad Labem (Okr. Pardubice)
S obchodem super komunikace
Kristýna, Břeclav
Priznive cerny krasne zabalene zbozi drobny darek v podobe slevoveho kuponu a kosmetickeho vzorecku

O nás

BABY CENTRUM bylo založeno již v polovině 90. let. Na ploše 700 m2 nabízíme vše pro miminka i budoucí maminky. Více než 20 let je tu pro Vás náš proškolený tým, který se Vám bude věnovat sedm dní v týdnu.

+420 736 667 580

Bratr. Veverkových 1200, 530 02 Pardubice

Sledujte nás
Najdete nás i na MALL.CZ
Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na našich webových stránkách využíváme různé technologie, abychom mohli zlepšit Vaši zkušenost s jejich používáním. K nim patří zpracování údajů, které je technicky nutné k fungování webových stránek a jejich funkcionalit, stejně jako další technologie sloužící k pohodlnému nastavení webových stránek, k vytváření anonymních statistik nebo pro inzerci personalizovaných (reklamních) obsahů.

Pod tlačítkem Nastavit se můžete kdykoliv svobodně rozhodnout, které typy užití chcete povolit. Další informace, mimo jiné k právu na odvolání souhlasu, jež můžete kdykoliv využít, naleznete v našich Zásadách o zpracování osobních údajů.