LODGER Body s dlouhým rukávem

LODGER Body s dlouhým rukávem

LODGER Body s dlouhým rukávem

LODGER Body Romper

Celý popis
Produkt není určený k prodeji

LODGER Body s dlouhým rukávem

Výrobky nizozemské společnosti Lodger se mezi rodiči těší velké oblibě. Produkty této firmy se vyznačují kvalitou a snadným používáním. Každý rok pak přichází firma Lodger s některými vylepšeními nebo novými barvami stávajících produktů. Body Romper Toto body má komfortní střih, díky kterému miminku dokonale padne. Body má založené rukávy, které zabraňují tomu, aby dítě samo sebe poškrábalo a zároveň udržují jeho malé ruce v teple. Dolní část pak poskytuje dostatek místa na plenku. Materiál Aby se Vaše miminko cítitlo příjemně a v pohodlí, byla na výrobu body Romper použita bavlna, která je jemná na dotek a vhodná i pro citlivou dětskou pokožku, je prodyšná a výborně saje pot.

LODGER Body s dlouhým rukávem
LODGER Body s dlouhým rukávem
LODGER Body s dlouhým rukávem
Vyplňte prosím 3. a 4. číslici z čísla 22531


Monika, Velké Přílepy Super rychla dodávka
Veronika, Lazne Bohdanec Perfektní komunikace Rychlost dodání Skvělé ceny Doporučuji
Markéta, Kostelec Nad Orlicí Rychle dodáno Zabaleno v originální krabici

O nás

BABY CENTRUM bylo založeno již v polovině 90. let. Na ploše 700 m2 nabízíme vše pro miminka i budoucí maminky. Více než 20 let je tu pro Vás náš proškolený tým, který se Vám bude věnovat sedm dní v týdnu.

+420 736 667 580

Bratr. Veverkových 1200, 530 02 Pardubice

Sledujte nás
Najdete nás i na MALL.CZ
Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na našich webových stránkách využíváme různé technologie, abychom mohli zlepšit Vaši zkušenost s jejich používáním. K nim patří zpracování údajů, které je technicky nutné k fungování webových stránek a jejich funkcionalit, stejně jako další technologie sloužící k pohodlnému nastavení webových stránek, k vytváření anonymních statistik nebo pro inzerci personalizovaných (reklamních) obsahů.

Pod tlačítkem Nastavit se můžete kdykoliv svobodně rozhodnout, které typy užití chcete povolit. Další informace, mimo jiné k právu na odvolání souhlasu, jež můžete kdykoliv využít, naleznete v našich Zásadách o zpracování osobních údajů.