TFK Pláštěnka Duo stroller

TFK Pláštěnka Duo stroller

TFK Pláštěnka Duo stroller

Raincover Duo Praktická pláštěnka na sportovní kočárek TFK Duo.

Celý popis
Externí sklad, dodání do 3 dnů
- +

TFK Pláštěnka Duo stroller

Značka Trends for Kids je známá svou kvalitou již od roku 1997.
 
Díky 25 letům zkušeností a intenzivního testování, rovněž i neustálému vylepšování a vývoji našich produktů vám můžeme nabídnout perfektní kočárek jako pomocníka pro každou situaci, který splní každý požadavek. Sportovně aktivní i outdoorově založení rodiče v sortimentu tfk určitě naleznou přesně to, co hledají. Protože naše kočárky jsou nepřekonatelné nejen při běžném převozu vašeho miminka, či jednoduché procházky městem, ale i při sportu, v lese, v členitém terénu, prostě v jakémkoliv prostředí.
 
raincover duo
Praktická pláštěnka na sportovní kočárek tfk duo. Vyrobená z průhledného PVC. Švy jsou vyztužené tkalounem a tím se zabraňuje protržení.
 
•vyrobena z PVC
•vhodná pro kočárek duo
•na 1 sportovní sedačku
•zpevněné švy
•odvětrání
•začištěna tkalounem
•klopa na zip
TFK Pláštěnka Duo stroller
TFK Pláštěnka Duo stroller
TFK Pláštěnka Duo stroller
Vyplňte prosím 3. a 4. číslici z čísla 22531


Kateřina, Humpolec Bleskove vyrizeni reklamace
Nikola, Ostrava - Poruba Rychlost, ochota, spolehlivost
Erika, Přelouč Výběr zboží Ochotný personál Skvělá komunikace s obchodem Rychlé dodání zboží

O nás

BABY CENTRUM bylo založeno již v polovině 90. let. Na ploše 700 m2 nabízíme vše pro miminka i budoucí maminky. Více než 20 let je tu pro Vás náš proškolený tým, který se Vám bude věnovat sedm dní v týdnu.

+420 736 667 580

Bratr. Veverkových 1200, 530 02 Pardubice

Sledujte nás
Najdete nás i na MALL.CZ
Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na našich webových stránkách využíváme různé technologie, abychom mohli zlepšit Vaši zkušenost s jejich používáním. K nim patří zpracování údajů, které je technicky nutné k fungování webových stránek a jejich funkcionalit, stejně jako další technologie sloužící k pohodlnému nastavení webových stránek, k vytváření anonymních statistik nebo pro inzerci personalizovaných (reklamních) obsahů.

Pod tlačítkem Nastavit se můžete kdykoliv svobodně rozhodnout, které typy užití chcete povolit. Další informace, mimo jiné k právu na odvolání souhlasu, jež můžete kdykoliv využít, naleznete v našich Zásadách o zpracování osobních údajů.