Ergobaby 360 NOSÍTKO COOL AIR MESH - French Blue

Ergobaby 360 NOSÍTKO COOL AIR MESH - French Blue

Ergobaby 360 NOSÍTKO COOL AIR MESH - French Blue

Ergobaby 360 NOSÍTKO COOL AIR MESH - French Blue

Celý popis
Externí sklad, dodání do 3 dnů
2 169 Kč
French Blue, 2 169 Kč
- +
Doprava zdarma

Ergobaby 360 NOSÍTKO COOL AIR MESH - French Blue

ERGOBABY | 360 Nosítko COOL AIR MESH - FRENCH BLUE

Jejich svět ve všech směrech. Dětské nosítko Ergobaby 360 Four Position vám nyní nabízí 4 pohodlné, bezpečné a ergonomické způsoby, jak nosit dítě: obličejem k vám, obličejem od vás, na boku a na zádech. Rozdíl mezi ostatními nosítky a nosítkem 360 je poloha nošení dítěte s obličejem směřujícím vpřed, kdy vy a vaše dítě společně objevujete svět v maximálním pohodlí. S unikátní, strukturovanou sedací částí bude vaše dítě vždy v ergonomické abdukční flexní pozici sedu, přičemž záda dítěte jsou v optimální tzv. „C“ poloze.

Vlastnosti:

• Verze „COOL AIR MESH“ doplněná o letní síťku – poskytuje ventilaci pro optimální prodyšnost v horkých letních dnech.

• Strukturovaná anatomická sedací část udržuje dítě ergonomicky usazené ve všech 4 polohách s koleny vodorovně nebo nad boky, s páteří dítěte v zakřivené optimální poloze „C“.

• Pomocí knoflíků lze nastavit šířku sedací části podle velikosti dítěte nebo podle jeho pozice v nosiči.

• Výjimečný pohodlný široký bederní pás lze nosit vysoko nebo nízko v pase v závislosti na vašich preferencích a poskytuje dodatečnou podporu spodní části zad.

• Nastavitelný zadní panel může být ohnut dolů či nahoru dle pozice nošení a poskytuje dítěti podporu hlavy, krku a zad.

• Polstrované ramenní popruhy - v kombinaci se širokým bederním pásem pomáhají rovnoměrně rozložit váhu dítěte mezi ramena a boky rodiče a tím maximalizují pohodlí.

• Integrovaná kapuce na spaní podpírá hlavičku děťátka během spánku a chrání jej před sluncem a větrem, její velikost lze upravit v závislosti na růstu dítěte.

• Pro děti od narození (s novorozeneckou vložkou až do 4-6 měsíců – dokud dítě nedrží samo hlavičku) do 15 kg.

• Materiál 100% bavlna.

• Lze prát v pračce: perte na šetrný cyklus s jemným pracím prostředkem šetrným k barvám do 30°. Sušte na vzduchu.

 

Benefity:

• Dítě je ve vaší těsné blízkosti.

• Váha dítěte se opírá o vaše těžiště, čímž působí lehčím dojmem.

 

Způsoby NOŠENÍ:

1. POZICE ČELEM K RODIČŮM - Věk dítěte: 0 - 24 měsíců 0 - 4 měsíců (3,2 - 5,5 kg): musí být použita novorozenecká vložka (samostatně prodejná) 4 - 24 měsíců (5,5 kg - 12,2 kg): bez kojenecké vložky - používejte, pouze pokud dítě umí sedět v abdukční flexní pozici v nosiči.

• Kde nosit: každodenní použití.

• Výhody: děťátko je v těsné blízkosti s vámi a umožňuje soukromé kojení, zabraňuje nadměrné stimulaci děťátka, kapuce chrání děťátko před sluncem a větrem. Svou váhou se děťátko opírá o střed vašeho těla, čímž se jeví jako lehčí.

• Na co se zaměřit: čím je děťátko těžší, nošení v pozici vpředu může zatěžovat vaše záda. Zvědavé děti někdy chtějí pozorovat svět kolem sebe, a proto upřednostňují pozici čelem vpřed. Vy sami víte, co je pro vaše děťátko nejlepší.

2. POZICE ČELEM VPŘED - Věk dítěte: 5 - 12 měsíců (6,4 - 10 kg)

• Kde nosit: ideální pro děti, které jsou připraveny čelit světu kolem sebe. Doporučená doba souvislého nošení je 10 - 15 minut.

• Výhody: dítě má přehled o světě kolem něj a může tak uspokojit svou zvědavost, je s rodičem zapojené do dění (např. při prohlídkách zoo, v akváriích nebo na procházkách).

• Na co se zaměřit: dokud dítě neumí samo držet hlavičku, musí být nošeno v pozici čelem k vám. Pokud je vaše dítě ospalé nebo vykazuje známky nadměrné stimulace, okamžitě si ho otočte čelem k vám. Pokud se dítě svou váhou od vás vzdaluje, což ho pro vás v nosiči činí těžším, doporučujeme vyzkoušet změnit pozici nošení.

3. POZICE NOŠENÍ NA BOKU - Věk dítěte: 6 - 24 měsíců (7,8 kg - 12,2 kg)

• Kde nosit: nejlépe doma po bytě nebo domě.

• Výhody: skvělý způsob jak nosit své dítě a přitom mít volné ruce. Dobrá varianta, pokud vaše dítě vyžaduje časté zvedání na ruce. Jednu stranu máte zcela volnou, a tak si můžete dělat nějaké domácí práce.

• Na co se zaměřit: váha dítěte je zcela na jedné straně těla, proto doporučujeme měnit strany a polohy nošení. Jak nejvíce to jde bude třeba trochu praxe, abyste tuto polohu dokonale zvládli. 4. POZICE NA ZÁDECH - Věk dítěte: 6 - 36 měsíců (7.8 kg - 15 kg)

• Kde nosit: ideální pro dlouhé procházky, turistiku nebo delší nošení.

• Výhody: dítě se svou váhou opírá o vás a tím může působit lehčí, než ve skutečnosti je. Dítě má skvělý výhled do okolí, může se kdykoliv schoulit za rodiče, aby nedošlo k nadměrné stimulaci. Skvělá poloha nošení pro větší děti nebo batolata.

• Na co se zaměřit: bude třeba trochu praxe, abyste tuto polohu dokonale zvládli. Nikdy dítě nenoste na zádech čelem od vás.

Ergobaby 360 NOSÍTKO COOL AIR MESH - French Blue
Ergobaby 360 NOSÍTKO COOL AIR MESH - French Blue
Vyplňte prosím 3. a 4. číslici z čísla 22531


Markéta, Praha 8
Bezproblémová rychlá komunikace
Guatav, Pezinok
Rychlost dodania, dobre ceny
Jakub
K nákupu na BabyCentrum jsme přistoupili sice nepřímo přes Alzu.cz, ale způsob, jakým se firma a paní Havlíčková postavili k naší reklamaci, byl opravdu mimořádný. Přestože cena zakoupeného zboží nebyla vysoká, zacházeli s námi velmi skvěle a reklamaci vyřídili k naší naprosté spokojenosti. S manželkou proto BabyCentrum vřele doporučujeme.

O nás

BABY CENTRUM bylo založeno již v polovině 90. let. Na ploše 700 m2 nabízíme vše pro miminka i budoucí maminky. Více než 20 let je tu pro Vás náš proškolený tým, který se Vám bude věnovat sedm dní v týdnu.

+420 736 667 580

Bratr. Veverkových 1200, 530 02 Pardubice

Sledujte nás
Najdete nás i na MALL.CZ
Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na našich webových stránkách využíváme různé technologie, abychom mohli zlepšit Vaši zkušenost s jejich používáním. K nim patří zpracování údajů, které je technicky nutné k fungování webových stránek a jejich funkcionalit, stejně jako další technologie sloužící k pohodlnému nastavení webových stránek, k vytváření anonymních statistik nebo pro inzerci personalizovaných (reklamních) obsahů.

Pod tlačítkem Nastavit se můžete kdykoliv svobodně rozhodnout, které typy užití chcete povolit. Další informace, mimo jiné k právu na odvolání souhlasu, jež můžete kdykoliv využít, naleznete v našich Zásadách o zpracování osobních údajů.