NUK Elektrická prsní pumpa/odsávačka LUNA

NUK Elektrická prsní pumpa/odsávačka LUNA

NUK Elektrická prsní pumpa/odsávačka LUNA

Elektrická 2-fázová prsní pumpa LUNA. Fáze mohou být voleny individuálně + super měkký silikonový polštář pro větší komfort. Plně volitelná sací síla. Speciální, ergonomický design zajistí komfortní držení a snadnou manipulaci jednou rukou.

Celý popis
Skladem
- +
Doprava zdarma

NUK Elektrická prsní pumpa/odsávačka LUNA

Mateřské mléko je tou nejlepší a nejpřirozenější stravou, kterou můžete vašemu miminku dopřát. Ať už ze zdravotních, estetických, či praktických důvodů potřebujete odsávát své mateřské mléko, jsou naše NUK Prsní pumpy tím nejlepším řešením. Odsávání mléka nebylo nikdy tak přirozené.

> Vysoce efektivní odsávání díky 2fázovému rytmu
> Plně nastavitelná sací síla – pro mimořádně jemné odsávání
> Měkký silikonový polštář s jemným vzorkem pro příjemnou masáž a perfektní přilnutí k prsu

 

Mateřské mléko je tou nejlepší a nejpřirozenější stravou, kterou můžete vašemu miminku dopřát. Ať už nemůžete nebo nechcete kojit, je odsávání mateřského mléka skvělou alternativou. Matky, které jsou odkázány na pravidelné odsávání mléka, si elektrické pumpy nemohou vynachválit. NUK Elektrická prsní pumpa LUNA je malá, lehká a praktická, přesně taková, jakou ji moderní matky potřebují. 

 Efektivní

Elektrický, dvoufázový rytmus simuluje dětské sání. Během první fáze podporuje tok mléka krátkými stahy. Během druhé fáze zvolní a tok mléka podpoří zintenzivním sáním. Díky kombinování obou rytmů dopomáhá k efektivnímu odsávání během kratší doby.

Jemná

Silikonový polštář perfektně padne a velice jemně masíruje prs. Síla sání může být regulována, pro Váš lepší pocit při pravidelném odsávání.

 Snadné používání

NUK Elektrická Prsní pumpa LUNA je malá a lze jí snadno používat jen jednou rukou.

 Praktická

Po použití lze všechny části odejmout a mý i v myčce na nádobí. Poháněná může být pomocí baterií nebo adaptérem, který je součástí balení.

Obsahuje podstavec, nádobku, uzávěr a šroubovací kroužek.

Odsáté mléko stéká přímo do nádobky na mléko vyrobené z teplotně odolného polypropylenu, díky čemuž se hodí jak na mražení, tak i na ohřev mléka.

NUK Elektrická prsní pumpa/odsávačka LUNA
NUK Elektrická prsní pumpa/odsávačka LUNA
Vyplňte prosím 3. a 4. číslici z čísla 22531


Erika, Přelouč Velký výběr zboží Skvělá komunikace s obchodem Rychlé doručení
Lucie, Lužec Nad Vltavou Skvělá komunikace chybějící zboží bylo nahrazeno adekvátní alternativou zboží přišlo dobře zabalené, neponičené
Ladislav, Pardubice Rychlé jednání, dobrá cena na internetu

O nás

BABY CENTRUM bylo založeno již v polovině 90. let. Na ploše 700 m2 nabízíme vše pro miminka i budoucí maminky. Více než 20 let je tu pro Vás náš proškolený tým, který se Vám bude věnovat sedm dní v týdnu.

+420 736 667 580

Bratr. Veverkových 1200, 530 02 Pardubice

Sledujte nás
Najdete nás i na MALL.CZ
Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na našich webových stránkách využíváme různé technologie, abychom mohli zlepšit Vaši zkušenost s jejich používáním. K nim patří zpracování údajů, které je technicky nutné k fungování webových stránek a jejich funkcionalit, stejně jako další technologie sloužící k pohodlnému nastavení webových stránek, k vytváření anonymních statistik nebo pro inzerci personalizovaných (reklamních) obsahů.

Pod tlačítkem Nastavit se můžete kdykoliv svobodně rozhodnout, které typy užití chcete povolit. Další informace, mimo jiné k právu na odvolání souhlasu, jež můžete kdykoliv využít, naleznete v našich Zásadách o zpracování osobních údajů.