Autosedačka Axkid Wolmax Black
# 21625

Autosedačka Axkid Wolmax Black

Axkid Wolmax byla vyvinuta pro bezpečné a pohodlné cestování v poloze proti směru jízdy v malých i velkých automobilech.

Externí sklad, dodání do 3 dnů
6 990 Kč
-
+
Garance nejnižší ceny

Axkid


Autosedačka Axkid Wolmax Black

Axkid Wolmax byla vyvinuta pro bezpečné a pohodlné cestování v poloze proti směru jízdy v malých i velkých automobilech. Díky svému inovativnímu vzhledu zabere Wolmax v autě velmi málo místa a může být nasazena na sedadlo i pro velmi malé děti, které nepotřebují moc místa na nohy. Sedačka je vybavena dlouhou opěrnou nohou a upínacími popruhy, poskytující optimální bezpečí uvnitř vozidla. Nastavitelná přední opěrka se používá k naklápění autosedačky do dvou úhlů podle potřeb dítěte. Potah lze prát v pračce na 30°C.
Vysoké bočnice zajišťují vysokou úroveň ochrany v případě bočního nárazu.
Autosedačku lze připoutat na jakékoliv sedadlo v autě za pomoci 3-bodového bezpečnostního pásu vozidla.
Výjimečná délka opěrné nohy umožňuje instalaci do všech typů automobilů.
Tři pevné polohy opěrky hlavy.
Nastavení do dvou poloh umožňuje přizpůsobit náklon autosedačky.

Bezpečnost
Wolmax je schválena podle normy ECE R44/04. Autosedačku lze použít v poloze proti směru jízdy pro děti vážící 9–25 kg při použití 3-bodového pásu.
Prošlo testem stanoveným REACH

Ověřeno Plus Testem pro děti do 25 kg.

INFORMACE
Rozměry a váha Wolmax: šířka: 44 cm, výška: 61 cm,
hloubka: 56 cm. Váha: 9,6 kg

INFORMACE O TESTOVÁNÍ
ECE
Písmeno ‘E’ je evropské označení, řízené normou
ECE 44, tzn. E je označení Evropy, zatímco ECE
Je Ekonomická komise Spojených národů pro Evropu. Ochranné prostředky jsou v současné době testovány podle nejnovější verze (ECE R 44.04),
Ale na trhu existují i výrobky, testované podle předchozí verze (ECE R 44.03). Testování probíhá v jedné z 15 zemí, které přijaly ECE R 44 a výsledné schválení je potom platné automaticky ve všech těchto zemích.
PLUS TEST
Švédský Plus Test je dobrovolný doplňkový test, který provádějí ti výrobci, kteří chtějí prokázat vlastnosti výrobku v mnohém převyšující povinné požadavky pro schválení dětské autosedačky. Plus Test také měří sílu, které je vystaven krk dítěte v případě čelního nárazu. Plus Test je doplňkový test, prováděný u dětských autosedaček, určených pro švédský trh. Autosedačka, která prošla Plus Testem poskytuje dítěti ještě větší bezpečnost, úspěšné absolvování testu je známkou autosedačky nejvyšší kvality.
REACH
Registration, Evaluation, Authorization and Restriction of Chemicals
(REACH) je nařízení EU, které nahrazuje velké části zákonů o chemických látkách. Bylo zavedeno do praxe v EU před červnem 2007 a od stejné doby i ve Švédsku. Nařízení vstoupilo v platnost v celé EU 1.6.2007, ale jednotlivá ustanovení REACH vstupují v platnost postupně po etapách.
CCC
Obecně známé značení CCC (The China Compulsory Certificate - povinný certifikát pro Čínu) je povinné bezpečnostní označení pro výrobky dovážené, prodávané a používané na čínském trhu. Označení CCC je povinné pro zboží, vyrobené v Číně i pro zahraniční, dovezené produkty.


Ve Švédsku se používají autosedačky v poloze proti směru jízdy již více než 50 let. Pozice proti směru jízdy je nejbezpečnější způsob cestování v autě.