THULE Bottle Cage Držák na láhev

  • Výprodej
THULE Bottle Cage Držák na láhev

THULE Bottle Cage Držák na láhev

Držák na vodu, který si můžete připevnit na kočárek thule a láhev s vodou budete mít vždy po ruce. Držák lze připevnit na kočárky thule urban glide, ale také na vozíky thule chariot sport.

Celý popis
- +

THULE Bottle Cage Držák na láhev

Thule Bottle Cage. Přidejte ke svému dětskému vozíku Thule držák pro upevnění láhve na vodu.

    • Jednoduchý přístup k láhvi s vodou
    • Jednoduchá a snadná instalace
 

Kompatibilita:

Thule Chariot Sport, Thule Chariot Cross, Thule Chariot Cab, Thule Chariot Lite, Thule Chariot Cheetah XT, Thule Glide, Thule Urban Glide, Thule Glide 2, Thule Urban Glide 2, Thule Urban Glide 2 double, Thule Urban Glide 3

THULE Bottle Cage Držák na láhev
THULE Bottle Cage Držák na láhev
Vyplňte prosím 3. a 4. číslici z čísla 22531


Kateřina, Praha Rychlost Ochota Dobra komunikace
Miroslava, Detva Výborná komunikácia Rýchle dodanie
Radek, Miřejovice Rychlé, jednoduché, přehledné

O nás

BABY CENTRUM bylo založeno již v polovině 90. let. Na ploše 700 m2 nabízíme vše pro miminka i budoucí maminky. Více než 20 let je tu pro Vás náš proškolený tým, který se Vám bude věnovat sedm dní v týdnu.

+420 736 667 580

Bratr. Veverkových 1200, 530 02 Pardubice

Sledujte nás
Najdete nás i na MALL.CZ
Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na našich webových stránkách využíváme různé technologie, abychom mohli zlepšit Vaši zkušenost s jejich používáním. K nim patří zpracování údajů, které je technicky nutné k fungování webových stránek a jejich funkcionalit, stejně jako další technologie sloužící k pohodlnému nastavení webových stránek, k vytváření anonymních statistik nebo pro inzerci personalizovaných (reklamních) obsahů.

Pod tlačítkem Nastavit se můžete kdykoliv svobodně rozhodnout, které typy užití chcete povolit. Další informace, mimo jiné k právu na odvolání souhlasu, jež můžete kdykoliv využít, naleznete v našich Zásadách o zpracování osobních údajů.