Anita 5011 kojící podprsenka

  • Výprodej
  • Vánoce
Anita 5011 kojící podprsenka

Anita 5011 kojící podprsenka

Anita 5011 kojící podprsenka

Celý popis
Produkt není určený k prodeji

Anita 5011 kojící podprsenka

 

Tuto funkční a pevně podepírající kojící podprsenku zdobí dekorativní výšivka a rafinované boční šněrování. Díky vysokému podílu bavlny je velmi příjemná pro pokožku. Košíčky jsou ještě navíc podložené ve špičce, aby neprosvítaly. Při kojení nepadají, protože jsou spojené prsní podšívkou s ramínky, mají výborný střih vhodný také pro velké velikosti. Ramínka elastická a nastavitelná . Zadní díl z hebkého mikrovlákna, obvod nastavitelný do tří poloh.

Anita 5011 kojící podprsenka
Anita 5011 kojící podprsenka
Vyplňte prosím 3. a 4. číslici z čísla 22531


Helena, Pardubice Velké parkoviště Dobra dostupnost autem i pěší Výtah
Karel, Slaný Srozumitelné stránky a veškeré informace
Alena, Pardubice Ochotný personál Alča

O nás

BABY CENTRUM bylo založeno již v polovině 90. let. Na ploše 700 m2 nabízíme vše pro miminka i budoucí maminky. Více než 20 let je tu pro Vás náš proškolený tým, který se Vám bude věnovat sedm dní v týdnu.

+420 736 667 580

Bratr. Veverkových 1200, 530 02 Pardubice

Sledujte nás
Najdete nás i na MALL.CZ
Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na našich webových stránkách využíváme různé technologie, abychom mohli zlepšit Vaši zkušenost s jejich používáním. K nim patří zpracování údajů, které je technicky nutné k fungování webových stránek a jejich funkcionalit, stejně jako další technologie sloužící k pohodlnému nastavení webových stránek, k vytváření anonymních statistik nebo pro inzerci personalizovaných (reklamních) obsahů.

Pod tlačítkem Nastavit se můžete kdykoliv svobodně rozhodnout, které typy užití chcete povolit. Další informace, mimo jiné k právu na odvolání souhlasu, jež můžete kdykoliv využít, naleznete v našich Zásadách o zpracování osobních údajů.