X-Lander Sportovní kočárek X-Fly

X-Lander Sportovní kočárek X-Fly

X-Lander Sportovní kočárek X-Fly

X-Lander Sportovní kočárek X-Fly

Celý popis
Skladem
- +
Doprava zdarma

X-Lander Sportovní kočárek X-Fly

ULTRALEHKÝ, VÁŽÍCÍ POUZE 6,9 KG

Kompaktní a specializovaný vycházkový kočárek, který překvapuje svou funkčností. Ramenní pás umožňuje jeho snadné přenášení ve složeném stavu. Po rozložení se mění v prostorný, pohodlný a extrémně lehký a obratný kočárek. Díky vysoce kvalitním kolům s ložisky a měkkému odpružení máte pocit, že se řídí sám. Prochází opakovaně náročnějšími kvalitativními a bezpečnostními testy, než vyžaduje norma týkající se sportovních kočárků.

OD NAROZENÍ DO 22 KG

Při testech odolnosti byl vystaven dvojnásobnému namáhání a fungoval výborně. Je to kočárek od 0 do 22 kg váhy dítěte, takže musí být extrémně stabilní i se zátěží při rozložené opěrce, když dítě leží nebo spí. Speciální nízko posazený design X-Fly je bezpečný a stabilní, přesto velmi lehký a kompaktní.

LEHKÉ SKLÁDÁNÍ DO MALÉHO BALENÍ

Dva pohyby rukou stačí ke složení X-Fly do malého a šikovného balíčku, ideálního například pro cestování letadlem. Pomocí popruhu, který je součástí sady, si jej můžete přehodit přes rameno jako tašku a uvolnit si ruce. X-Fly usnadňuje cestování s vaším dítětem.

V ceně: X-Fly, zábrana, moskytiéra, ramenní popruh.

X-Lander Sportovní kočárek X-Fly
X-Lander Sportovní kočárek X-Fly
X-Lander Sportovní kočárek X-Fly
Vyplňte prosím 3. a 4. číslici z čísla 22531


Andrea, Sezemice Ochota Vstřícný přístup Rychlost dodání Kvalitní produkty
Eliška, Pardubice Rychlé dodání Dobrá komunikace
Petra, Chlumec Nad Cidlinou Výborná komunikace Skvělé ceny Velký výběr

O nás

BABY CENTRUM bylo založeno již v polovině 90. let. Na ploše 700 m2 nabízíme vše pro miminka i budoucí maminky. Více než 20 let je tu pro Vás náš proškolený tým, který se Vám bude věnovat sedm dní v týdnu.

+420 736 667 580

Bratr. Veverkových 1200, 530 02 Pardubice

Sledujte nás
Najdete nás i na MALL.CZ
Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na našich webových stránkách využíváme různé technologie, abychom mohli zlepšit Vaši zkušenost s jejich používáním. K nim patří zpracování údajů, které je technicky nutné k fungování webových stránek a jejich funkcionalit, stejně jako další technologie sloužící k pohodlnému nastavení webových stránek, k vytváření anonymních statistik nebo pro inzerci personalizovaných (reklamních) obsahů.

Pod tlačítkem Nastavit se můžete kdykoliv svobodně rozhodnout, které typy užití chcete povolit. Další informace, mimo jiné k právu na odvolání souhlasu, jež můžete kdykoliv využít, naleznete v našich Zásadách o zpracování osobních údajů.