Kendamil Variace mléčných a nemléčných kaší (600 g)

Kendamil Variace mléčných a nemléčných kaší (600 g)

Kendamil Variace mléčných a nemléčných kaší (600 g)

Tato variace obsahuje nejoblíbenější nemléčné kaši v BIO kvalitě a tři mléčné kaše. Chuťové pohárky malých strávníků potěší jak BIO nemléčná se švestkami a banánem kaše, tak mléčná s černým rybízem a jablky. Pro ty, kteří rádi občas vymění ovocnou příchuť za zeleninovou, je určena mléčná kaše s brokolicí, květákem a rajčátky. Je na rodičích, kterou právě zvolí.

Celý popis
Produkt není určený k prodeji

Kendamil Variace mléčných a nemléčných kaší (600 g)

Kendamil Variace mléčných a nemléčných kaší je balíček čtyř příkrmů pro kojence a malé děti Kaše nejsou přislazované – obsahují pouze přirozeně se vyskytující cukry.

Variace mléčných a nemléčných kaší

  • Nemléčná kaše se švestkami a banánem 150 g – od ukončeného 7. měsíce
  • Mléčná kaše s brokolicí, květákem a rajčaty 150 g – od ukončeného 6. měsíce
  • Mléčná kaše s černým rybízem a jablky 150 g – od ukončeného 6. měsíce
  • Mléčná krémová ovesná kaše 150 g – od ukončeného 6. měsíce

Složení

Nemléčná kaše se švestkami a banánem: Bio OVESNÁ mouka (59 %), malé bio OVESNÉ vločky (25 %), bio banánové vločky (12 %), bio švestkový prášek (4 %) (bio švestka, bio rýžová mouka), vitamín A, B1 (thiamin), D3. Vyrobeno ze 78 g bio banánu a 24 g bio švestky. Obsahuje LEPEK. Může obsahovat stopy MLÉKA. Balení obsahuje cca 10 porcí.

Mléčná kaše s černým rybízem a jablky: Obiloviny (38 %) (OVESNÁ mouka, PŠENIČNÁ mouka), rýžová mouka, sušené odstředěné MLÉKO (23 %), sušená syrovátka (MLÉKO), maltodextrin, ovocné vločky z jablek (6 %), kukuřičný škrob, maltodextrin, slunečnicový lecitin, černý rybíz, citron, řepkový olej, extrakt z JEČNÉHO sladu, minerály (uhličitan vápenatý, síran zinečnatý, pyrofosforečnan železitý), vitamíny (vitamin A, vitamín D3, vitamín E, vitamín C, vitamín B1, vitamín B2, vitamín B6, niacin, kyselina listová, kyselina pantotenová, biotin), přírodní aromata. Vyrobeno z 30 g jablek, 1,8 g černého rybízu, 0,5 g citronu. Obsahuje LEPEK. Balení obsahuje cca 7 porcí.

Mléčná kaše s brokolicí, květákem a rajčaty: Obiloviny (49 %) (rýžová mouka, kukuřičná mouka), sušené odstředěné MLÉKO (26 %), maltodextrin, řepkový olej, zeleninové vločky květáku rajčat, brokolice, cibule a špenátu (3 %), minerální látky: uhličitan vápenatý, pyrofosforečnan železitý a síran zinečnatý, přírodní aromata, kvasnicový extrakt, vitamíny A, D3, E, C, B1, B2, B6 a niacin, kyselina listová, kyselina pantothenová a biotin. Vyrobeno z 15 g rajčat, 5 g květáku, 3 g brokolice, 2 g špenátu a 2 g cibule. Bez LEPKU. Balení obsahuje cca 7 porcí.

Mléčná krémová ovesná kaše: Obiloviny (40 %) (OVESNÁ mouka (26,5 %), PŠENIČNÁ mouka (13,5 %), sušené odstředěné MLÉKO (24 %), sušená syrovátka (MLÉKO), maltodextrin, řepkový olej, extrakt z JEČNÉHO sladu, minerální látky (uhličitan vápenatý, síran zinečnatý, pyrofosforečnan železitý), vitamíny (vitamín A, vitamín D3, vitamín E, vitamín C, vitamín B1, vitamín B2, vitamín B6, niacin, kyselina listová, kyselina pantothenová, biotin). Obsahuje LEPEK. Balení obsahuje cca 7 porcí.

Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny. Alergeny jsou ve složení vyznačeny VELKÝMI PÍSMENY.

Použití

Nemléčná kaše se švestkami a banánem: Připravte 90 ml (6 polévkových lžic) kojenecké výživy, kterou aktuálně používáte (připravte podle návodu jako do láhve) a přidejte 1 a ½ lžíce (15 g) sypké kaše. Dobře promíchejte. K přípravě kaše je možné použít také mateřské mléko. Kaši je možné podle potřeb miminka připravit hustší nebo řidší, uvedený poměr je orientační. Nedojedenou kaši znovu nepodávejte. Kaši neohřívejte v mikrovlnné troubě (nebezpečí opaření!). Mléčná kaše s brokolicí, květákem a rajčaty, Mléčná kaše s černým rybízem a jablky, Mléčná krémová ovesná kaše: Odměřte do misky asi 2 polévkové lžíce kaše (20 g), přidejte 4 polévkové lžíce (60 ml) převařené chladnoucí vody a dobře promíchejte. Před podáváním zkontrolujte teplotu kaše. Nedojedenou kaši znovu nepodávejte. Neohřívejte v mikrovlnné troubě (nebezpečí opaření!). Konzistenci kaše můžete podle potřeby upravit přidáním většího nebo menšího množství vody nebo prášku.

Upozornění

Potravina pro zvláštní výživu. Potravina má být součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte. Pro zdraví dítěte je důležité vždy dodržovat pokyny k přípravě a skladování. Již od prvních zoubků věnujte pozornost pravidelné péči o ústní hygienu. Nemléčná kaše se švestkami a banánem: Obilno-nemléčná kaše pro kojence a malé děti od ukončeného 7. měsíce, v prášku. Mléčná kaše s brokolicí, květákem a rajčaty, Mléčná kaše s černým rybízem a jablky, Mléčná krémová ovesná kaše: Obilno-mléčná kaše pro kojence a malé děti od ukončeného 6. měsíce, v prášku.

Kendamil Variace mléčných a nemléčných kaší (600 g)
Kendamil Variace mléčných a nemléčných kaší (600 g)
Vyplňte prosím 3. a 4. číslici z čísla 22531


Kateřina, Praha 3 Telefonická kuminikace ohledně momentální nedostupnosti zboží s otázkou, zda týden počkám nebo chci objednávku stornovat.
Matej, Žilina Promptné vyriešenie prípadných problémov Skvelá komunikácia na zákazníckej linke
Jaroslava, Pardubice Příjemné jednání, rychlé, dobrá domluva Parkování před obchodem Velký výběr na prodejně i online

O nás

BABY CENTRUM bylo založeno již v polovině 90. let. Na ploše 700 m2 nabízíme vše pro miminka i budoucí maminky. Více než 20 let je tu pro Vás náš proškolený tým, který se Vám bude věnovat sedm dní v týdnu.

+420 736 667 580

Bratr. Veverkových 1200, 530 02 Pardubice

Sledujte nás
Najdete nás i na MALL.CZ
Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na našich webových stránkách využíváme různé technologie, abychom mohli zlepšit Vaši zkušenost s jejich používáním. K nim patří zpracování údajů, které je technicky nutné k fungování webových stránek a jejich funkcionalit, stejně jako další technologie sloužící k pohodlnému nastavení webových stránek, k vytváření anonymních statistik nebo pro inzerci personalizovaných (reklamních) obsahů.

Pod tlačítkem Nastavit se můžete kdykoliv svobodně rozhodnout, které typy užití chcete povolit. Další informace, mimo jiné k právu na odvolání souhlasu, jež můžete kdykoliv využít, naleznete v našich Zásadách o zpracování osobních údajů.