KIKKO Dřevěné kousátko kroužky
KIKKO Dřevěné kousátko kroužky
„Velký, dokonale hladký kroužek je ručně vyrobený z javorového dřeva. Kroužek není barvený ani lakovaný.“
Celý popis
Externí sklad, dodání do 3 dnů
139 Kč
Velký, dokonale hladký kroužek je ručně vyrobený z javorového dřeva. Kroužek není barvený ani lakovaný.
Dřevěné kousátko je bezpečnou a přirozenou alternativou, na místo běžných plastových kousátek. Je vhodné zejména v období prořezávání zoubků.
Výrobek vlastní atesty požadované vyhláškou MZ ČR číslo 84/2001Sb a splňuje všechny příslušné evropské bezpečnostní normy EN71 části 1,2 a 3.
Kousátko doporučujeme pro děti od 3 do cca.15 měsíců.
Počet kusů v balení: 2ks
Rozměr kroužku: 70/13mm
Složení: javorové dřevo
Související produkty
Vlasta
Objednala jsem dudlíky Bibs. Při rozbalení balíčku byl papírový obal krabičky natrhlý a lepený. Volala jsem na prodejnu, nabídli mi okamžitou výměnu, sami zařídili svoz (pátek). V pondělí přijel pan z kurýrní služby, a předal nový balíček a dudlíky byly v naprostém pořádku včetně papírové krabičky.
Štěpán, Velhartice
Neskutečná rychlost příchodu balíku... není co vytknout :)
Helena, Pardubice
Velké parkoviště
Dobra dostupnost autem i pěší
Výtah