THULE fusak Sport

  • Super ceny
THULE fusak Sport

THULE fusak Sport

Tepelná izolace fusaku Thule Sport udrží vaše dítě v teple. Má flísovou podšívku a nastavitelnou kapuci. Délka 105 cm.

Celý popis
Skladem do 10 dní
2 750 Kč 2 475 Kč
Garance nejnižší ceny
- +
Doprava zdarma

THULE fusak Sport

Tepelná izolace fusaku Thule Sport Black udrží vaše dítě v teple. Má flísovou podšívku a nastavitelnou kapuci.Vhodný pro děti  od narození do 2 let.

Kompatibilní se všemi pětibodovými systémy bezpečnostních popruhů. Fusak je vhodný pro všechny sportovní kočárky Thule a vozíky za kolo Thule.

Délka fusaku je 105 cm.

 

THULE fusak Sport
THULE fusak Sport
Vyplňte prosím 3. a 4. číslici z čísla 22531


Veronika, Pardubice 2 Rozhodně doporučuji Objednala jsem si věci co k sobě nebyly kompatibilní, paní mi hned volala a vše mi vysvětlila a zboží mi pozměnila k mé spokojenosti. Obrovská ochota Rychlost
Zdeňka, Dolní Ředice Dobrá komunikace, Rychlé jednání
Jana, Liptovský Mikuláš Rýchle dodanie na Slovensko Bezkonkurenčná cena Tovar prisiel vporiadku a dobre zabalený Darček ku objednávke

O nás

BABY CENTRUM bylo založeno již v polovině 90. let. Na ploše 700 m2 nabízíme vše pro miminka i budoucí maminky. Více než 20 let je tu pro Vás náš proškolený tým, který se Vám bude věnovat sedm dní v týdnu.

+420 736 667 580

Bratr. Veverkových 1200, 530 02 Pardubice

Sledujte nás
Najdete nás i na MALL.CZ
Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na našich webových stránkách využíváme různé technologie, abychom mohli zlepšit Vaši zkušenost s jejich používáním. K nim patří zpracování údajů, které je technicky nutné k fungování webových stránek a jejich funkcionalit, stejně jako další technologie sloužící k pohodlnému nastavení webových stránek, k vytváření anonymních statistik nebo pro inzerci personalizovaných (reklamních) obsahů.

Pod tlačítkem Nastavit se můžete kdykoliv svobodně rozhodnout, které typy užití chcete povolit. Další informace, mimo jiné k právu na odvolání souhlasu, jež můžete kdykoliv využít, naleznete v našich Zásadách o zpracování osobních údajů.