SLEVY AŽ 30% NA VYBRANÉ ZNAČKY

Aktivní kostka Little Dutch modrá

  • Akce
Aktivní kostka  Little Dutch modrá

Aktivní kostka Little Dutch modrá

Edukativní kostka,umožňuje mnoho aktivit,rozvíjí motoriku dítěte,zručnost atd.

Celý popis
Skladem
599 Kč 509 Kč
+ -

Související produkty


Aktivní kostka Little Dutch modrá

Little Dutch Dřevěná kostka s aktivitami

Kostka s aktivitami nabízí dětem na každé straně jinou zábavu, která nenásilnou formou pomáhá v rozvoji jemné motoriky a koordinace oko - ruka. Spolehlivě zabaví Vaše dítě na dlouhé hodiny. Na kostce najdete vkládačku tvarů, otočná ozubená kolečka, bludiště, otáčecí kostky s obrázky a spirálu s dřevěnými korálky. Víko kostky, na kterém je umístěná spirála, lze zvednout pro vyjmutí kostek. Když si dítě dohraje, jednoduše může otočit stranu se spirálou dovnitř a kostka tak nezabere tolik místa.

Kostka je vyrobená z vysoce kvalitního dřeva s krásnou povrchovou úpravou. Jemné pastelové barvy z ní dělají nejen krásnou hračku, ale také stylový doplněk dětského pokojíčku.

Dřevěné hračky jsou odolnější než hračky z jiných materiálů, takže vydrží Vašemu dítěti opravdu dlouho. Dřevo je velmi navíc pro děti velmi příjemné na omak. Všechny hračky Little Dutch jsou kvalitně zpracované do posledního detailu, takže je hra s nimi bezpečná. Pro jejich výrobu se používá výhradně kvalitní dřevo a zdravotně nezávadné barvy.

Hračka je vhodná pro děti od 18 měsíců. vlastnosti

  • rozměry: 20 x 20 x 20 cm (výška 40 cm se spirálou nahoře)
  • materiál: dřevo
  • pokyny k údržbě: povrch můžete otřít vlhkým hadříkem
Aktivní kostka  Little Dutch modrá
Vyplňte prosím 3. a 4. číslici z čísla 22531