NUK Manuální prsní pumpa/odsávačka JOLIE

NUK Manuální prsní pumpa/odsávačka JOLIE

NUK Manuální prsní pumpa/odsávačka JOLIE

Manuální prsní pumpa NUK JOLIE příjemně přilne k pokožce a jemně odsaje mateřské mléko. Je velmi výkonná a díky silikonovému polštáři poskytuje maximální pohodlí.

Celý popis
Externí sklad, dodání do 3 dnů
- +

NUK Manuální prsní pumpa/odsávačka JOLIE

Mateřské mléko je tou nejlepší a nejpřirozenější stravou, kterou můžete vašemu miminku dopřát. Ať už ze zdravotních, estetických, či praktických důvodů potřebujete odsávát své mateřské mléko, jsou naše NUK Prsní pumpy tím nejlepším řešením. Odsávání mléka nebylo nikdy tak přirozené.

> Inovativní technologie a design přináší excelentní odsávání

> Jemný, vzorovaný silikonový polštář jemně masíruje a podporuje tvorbu a tok mléka

> Nyní včetně NUK FC+ silikonové savičky a víčka v balení 

 

Život moderních matek často vyžaduje mobilitu a flexibilitu. Právě v těchto chvílích není kojení zrovna nasnadě. To, že nejste u Vaší ratolesti nebo zrovna nemáte čas na kojení ale neznamená, že Vašemu miminku nemůžete dopřát to nejlepší, co si zaslouží. Tedy mateřské mléko. Odstřikování ve vhodných chvílích a skladování vašeho mléka je skvělou alternativou. NUK Manuální prsní pumpu JOLIE jsme vyvinuli s experty na kojení a založili na nejnovějších výzkumech právě tak, aby bylo odsávání mateřského mléka co nejsnazší, jemné a přirozené.

 Efektivní

Díky inovativním technologiím a promyšlenou funkčností přináší NUK Manuální prsní pumpa JOLIE excelentní odsávání. Speciálně jemný, vzorovaný silikonový polštář podporuje tvorbu a tok mléka. 

 Jemná

Silikonový polštář perfektně padne a velice jemně masíruje prs. Je šetrný k pokožce.

 Snadné užívání

Ergonomicky tvarovaná páka zajišťuje snadné uchopení a podporuje plynulé odsávání. Čím více tisknete, tím více pumpa saje.

 Praktická

Všechny části jsou odnímatelné, bytelné a vhodné i do myčky na nádobí.

 

 

Obsahuje podstavec, nádobku, uzávěr a šroubovací kroužek.

Nádobka je vyrobena z teplotně odolného polypropylenu, díky čemuž se hodí jak na mražení, tak i na ohřev mléka. 

NUK Manuální prsní pumpa/odsávačka JOLIE
NUK Manuální prsní pumpa/odsávačka JOLIE
Vyplňte prosím 3. a 4. číslici z čísla 22531


Aleš, Soběšovice Cena rychlost docela i prehledny eshop
Veronika, Mokrý Lom Perfektně poradí, vždy milí a vstřícní
Pavel, Litomyšl Komunikace obchodu, rychlost dodání, skladová dostupnost zboží DOPORUČUJI

O nás

BABY CENTRUM bylo založeno již v polovině 90. let. Na ploše 700 m2 nabízíme vše pro miminka i budoucí maminky. Více než 20 let je tu pro Vás náš proškolený tým, který se Vám bude věnovat sedm dní v týdnu.

+420 736 667 580

Bratr. Veverkových 1200, 530 02 Pardubice

Sledujte nás
Najdete nás i na MALL.CZ
Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na našich webových stránkách využíváme různé technologie, abychom mohli zlepšit Vaši zkušenost s jejich používáním. K nim patří zpracování údajů, které je technicky nutné k fungování webových stránek a jejich funkcionalit, stejně jako další technologie sloužící k pohodlnému nastavení webových stránek, k vytváření anonymních statistik nebo pro inzerci personalizovaných (reklamních) obsahů.

Pod tlačítkem Nastavit se můžete kdykoliv svobodně rozhodnout, které typy užití chcete povolit. Další informace, mimo jiné k právu na odvolání souhlasu, jež můžete kdykoliv využít, naleznete v našich Zásadách o zpracování osobních údajů.