4Baby Chodítko WALK'N PUSH DARK GREY

4Baby Chodítko WALK'N PUSH DARK GREY

4Baby Chodítko WALK'N PUSH DARK GREY

Walk'n push je chodítko 2v1 s multimediálním panelem.

Celý popis
Skladem
- +

4Baby Chodítko WALK'N PUSH DARK GREY

Walk'n push je chodítko 2v1 s multimediálním panelem. Poskytuje dítěti stabilní oporu při prvních krocích a po demontáži zadního příčníku se snadno promění v chodítko, které může dítě tlačit před sebou a poskytuje mu oporu. Skládá se naplocho, během skladování zabírá málomísta. K dispozici ve 4 atraktivních barvách.

Charakteristika:

- Stabilní struktura
- Odnímatelné vyztužené sedadlo
- Interaktivní zábavní panel
- Otáčecí kolečka
- Snadný plochý skládací systém
- Lehký a snadno se nosí a skladuje

Rozměry (šířka / výška / hloubka cm):
Skládané: 62/24/76
Rozloženo: 62/51/76
Sedadlo: 25/25/25

Hmotnost: 3,7 kg

4Baby Chodítko WALK'N PUSH DARK GREY
Vyplňte prosím 3. a 4. číslici z čísla 22531


Markéta, Klášterec Nad Ohří Rychlé dodání a skvělá kominukace. Omylem mi byl zaslán jiný druh výrobku než jsem si objednala. Paní na telefonu velmi ochotná a milá a během chviličky vše vyřídila. Obratem poslala kurýra který si vyzvedl nesprávný výrobek a přivezl mi ten správný i s menším dárkem. Určitě doporučuji a moc děkuji.
Dominika, Brezno Mlieko Kendamil mi poslali v krasnej krabici z ktorej sa da vyrobit podla instrukcii babkove divadlo + pribalili mi tam aj dake kozmeticke vzorky, co potesilo Komunikacia s obchodom velmi dobra, ustretovost aj pri zmene platby
Erika, Pardubice Velký výběr zboží Skvělá komunikace s obchodem Rychlé vyřízení objednávky

O nás

BABY CENTRUM bylo založeno již v polovině 90. let. Na ploše 700 m2 nabízíme vše pro miminka i budoucí maminky. Více než 20 let je tu pro Vás náš proškolený tým, který se Vám bude věnovat sedm dní v týdnu.

+420 736 667 580

Bratr. Veverkových 1200, 530 02 Pardubice

Sledujte nás
Najdete nás i na MALL.CZ
Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na našich webových stránkách využíváme různé technologie, abychom mohli zlepšit Vaši zkušenost s jejich používáním. K nim patří zpracování údajů, které je technicky nutné k fungování webových stránek a jejich funkcionalit, stejně jako další technologie sloužící k pohodlnému nastavení webových stránek, k vytváření anonymních statistik nebo pro inzerci personalizovaných (reklamních) obsahů.

Pod tlačítkem Nastavit se můžete kdykoliv svobodně rozhodnout, které typy užití chcete povolit. Další informace, mimo jiné k právu na odvolání souhlasu, jež můžete kdykoliv využít, naleznete v našich Zásadách o zpracování osobních údajů.