Dětská přikrývka Maceshka letní

Dětská přikrývka Maceshka letní

Dětská přikrývka Maceshka letní

Letní antialergická přikrývka je vzdušná a extrémně lehká, ideální při letních teplotách

Celý popis
- +

Dětská přikrývka Maceshka letní

Letní antialergická přikrývka je vzdušná a extrémně lehká, ideální při letních teplotách. Přikrývka je dostatečně prošitá panelovým vzorem, díky kterému je dostatečně zajištěna výplň proti posunu. Výplň přikrývky: Duté vláko Rozměr přikrývk y: 135x100 cm.
Dětská přikrývka Maceshka letní
Vyplňte prosím 3. a 4. číslici z čísla 22531


Miroslav, Nová Bystřice Rychlost a spolehlivost
Iveta, Držovice Rychlé dodání a široký výběr zboží
Kateřina, Brno Vyhodna cena oproti konkurenci

O nás

BABY CENTRUM bylo založeno již v polovině 90. let. Na ploše 700 m2 nabízíme vše pro miminka i budoucí maminky. Více než 20 let je tu pro Vás náš proškolený tým, který se Vám bude věnovat sedm dní v týdnu.

+420 736 667 580

Bratr. Veverkových 1200, 530 02 Pardubice

Sledujte nás
Najdete nás i na MALL.CZ
Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na našich webových stránkách využíváme různé technologie, abychom mohli zlepšit Vaši zkušenost s jejich používáním. K nim patří zpracování údajů, které je technicky nutné k fungování webových stránek a jejich funkcionalit, stejně jako další technologie sloužící k pohodlnému nastavení webových stránek, k vytváření anonymních statistik nebo pro inzerci personalizovaných (reklamních) obsahů.

Pod tlačítkem Nastavit se můžete kdykoliv svobodně rozhodnout, které typy užití chcete povolit. Další informace, mimo jiné k právu na odvolání souhlasu, jež můžete kdykoliv využít, naleznete v našich Zásadách o zpracování osobních údajů.