Stokke® držák lahve černá

Stokke® držák lahve černá

Stokke® držák lahve černá

Držák hrnku (nápoje) snadno pasuje na madlo vašeho kočárku Xplory® a umožňuje Vám nebo Vašemu dítěti užít si zdravého nápoje, zatímco jste v pohybu.

Celý popis
Produkt není určený k prodeji

Stokke® držák lahve černá

Chytrý design dokáže držet láhve a hrnky různých tvarů a velikostí až do přibližně 1 litru.

S výrobkem je dodáván adaptér, který výborně pasuje na madlo kočárku Xplory®.

Je vyroben z polyamidu, velmi pevného plastu, ve stejném odstínu šedi jako sedačka Xplory®, aby se perfektně hodil ke kočárku.

Stokke® držák lahve černá
Vyplňte prosím 3. a 4. číslici z čísla 22531


Markéta, Praha 8
Bezproblémová rychlá komunikace
Guatav, Pezinok
Rychlost dodania, dobre ceny
Jakub
K nákupu na BabyCentrum jsme přistoupili sice nepřímo přes Alzu.cz, ale způsob, jakým se firma a paní Havlíčková postavili k naší reklamaci, byl opravdu mimořádný. Přestože cena zakoupeného zboží nebyla vysoká, zacházeli s námi velmi skvěle a reklamaci vyřídili k naší naprosté spokojenosti. S manželkou proto BabyCentrum vřele doporučujeme.

O nás

BABY CENTRUM bylo založeno již v polovině 90. let. Na ploše 700 m2 nabízíme vše pro miminka i budoucí maminky. Více než 20 let je tu pro Vás náš proškolený tým, který se Vám bude věnovat sedm dní v týdnu.

+420 736 667 580

Bratr. Veverkových 1200, 530 02 Pardubice

Sledujte nás
Najdete nás i na MALL.CZ
Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na našich webových stránkách využíváme různé technologie, abychom mohli zlepšit Vaši zkušenost s jejich používáním. K nim patří zpracování údajů, které je technicky nutné k fungování webových stránek a jejich funkcionalit, stejně jako další technologie sloužící k pohodlnému nastavení webových stránek, k vytváření anonymních statistik nebo pro inzerci personalizovaných (reklamních) obsahů.

Pod tlačítkem Nastavit se můžete kdykoliv svobodně rozhodnout, které typy užití chcete povolit. Další informace, mimo jiné k právu na odvolání souhlasu, jež můžete kdykoliv využít, naleznete v našich Zásadách o zpracování osobních údajů.