Easy-Tech

Easy-Tech

Easy-Tech

Easy-Tech

Celý popis
Externí sklad, dodání do 3 dnů
1 299 Kč
Easy-Tech, 1 299 Kč
- +

Easy-Tech

 

JAK TO FUNGUJE

Aktivace
Jednoduše stačí připevnit Easy-Tech k ramenní vycpávce nebo 3bodovému bezpečnostnímu pásu pomocí spony na zadní straně, zavřít a můžete vyrazit.

Deaktivace
Jakmile dorazíte do cíle, deaktivujte své dítě a jednoduše otevřete příslušenství.

Aplikace RECARO Kids

Easy-Tech spolupracuje s aplikací RECARO Kids App. Musíte si stáhnout aplikaci, podle pokynů propojit smartphone a příslušenství a máte hotovo. Pro maximální úroveň bezpečnosti má aplikace RECARO Kids App tři úrovně alarmu:

Alarm 0: 
Pokud se řidič vzdálí od vozidla, ve kterém je nainstalován aktivní Easy-Tech, systém odešle do chytrého telefonu jednoduché upozornění na vzdálenost. Od této chvíle má řidič 3 minuty na to, aby v naprostém klidu a bez alarmů provedl činnosti, jako je popadávání potravin z kufru nebo zastavení benzínu.

Alarm prvního stupně: 
Pokud se řidič vzdálí od vozidla na více než 3 minuty, spustí se akustický, vizuální a haptický alarm, který lze do 40 sekund ztlumit.

Alarm druhého stupně: 
Aktivuje se, když varování prvního stupně není ztišeno v daném časovém okně a odešle alarmovou zprávu na všechna předem nastavená tísňová čísla s informacemi potřebnými pro geolokaci oblasti, kde se dítě nachází.

Aplikace RECARO Kids je dodávána s balíčkem poplachových zpráv, které se s každou poplachovou zprávou druhé úrovně sníží o číslo rovné číslu zadaných nouzových kontaktů. Poplašné zprávy lze zakoupit prostřednictvím aplikace RECARO Kids App. V případě nedostatečných zbytkových alarmových zpráv pokračujte v nákupu jednoho z balíčků dostupných v části „Nákupy“ aplikace. Pokud je počet alarmových zpráv nedostatečný, systém je deaktivován a nefunguje.

Easy-Tech
Easy-Tech
Easy-Tech
Easy-Tech
Easy-Tech
Easy-Tech
Vyplňte prosím 3. a 4. číslici z čísla 22531


Barbora, Týnec Nad Sázavou
Rychlé doručení Vše v pořádku Kvalitní výrobky
Martin, Pardubice
Rychlost dodání cena
Ján, Podvysoká
Rýchle doručenie na SK

O nás

BABY CENTRUM bylo založeno již v polovině 90. let. Na ploše 700 m2 nabízíme vše pro miminka i budoucí maminky. Více než 20 let je tu pro Vás náš proškolený tým, který se Vám bude věnovat sedm dní v týdnu.

+420 736 667 580

Bratr. Veverkových 1200, 530 02 Pardubice

Sledujte nás
Najdete nás i na MALL.CZ
Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na našich webových stránkách využíváme různé technologie, abychom mohli zlepšit Vaši zkušenost s jejich používáním. K nim patří zpracování údajů, které je technicky nutné k fungování webových stránek a jejich funkcionalit, stejně jako další technologie sloužící k pohodlnému nastavení webových stránek, k vytváření anonymních statistik nebo pro inzerci personalizovaných (reklamních) obsahů.

Pod tlačítkem Nastavit se můžete kdykoliv svobodně rozhodnout, které typy užití chcete povolit. Další informace, mimo jiné k právu na odvolání souhlasu, jež můžete kdykoliv využít, naleznete v našich Zásadách o zpracování osobních údajů.