X-Lander držák na láhev X-Mug

  • Náš tip
  • Výprodej
  • Super ceny
X-Lander držák na láhev X-Mug

X-Lander držák na láhev X-Mug

Držák na lahev ke kočárku, který máte vždy po ruce, když jej potřebujete. Snadno se montuje na rám kočárku i během procházky.

Celý popis
Skladem
290 Kč 265 Kč
Držák na lahev X-Mug, 265 Kč, sleva -9%
- +

X-Lander držák na láhev X-Mug

Držák na lahev ke kočárku, který máte vždy po ruce, když jej potřebujete. Snadno se montuje na rám kočárku i během procházky. Dokonale se osvědčuje také jako držák na kelímek s Vaší kávou. Stabilně udrží dětskou lahev nebo lahev s vodou. Nic se z něj nevylije. Držák na kelímek je ideálním řešením a usnadněním na každé procházce.

 Držák na láhev ke kočárku je jedním z nejčastěji volených příslušenství při nákupu dětského kočárku. Must have na procházce :). Držák na lahev ke kočárku, připíná se na rám kočárku, díky tomu máte kelímek s kávou, vodou nebo dětskou lahev vždy po ruce. Díky univerzální velikosti držáku do něj lze umístit mnoho druhů lahví nebo kelímků.

Lze připevnit na rám kočárků u těchto modelů: X-Cite, X-Pulse, X-Move, X-Run a X-Fly.

X-Lander držák na láhev X-Mug
X-Lander držák na láhev X-Mug
X-Lander držák na láhev X-Mug
Vyplňte prosím 3. a 4. číslici z čísla 22531


Ivona, Hradec Králové
Autosedačku nám slečna nainstalovala přímo do našeho auta
Helena, Nechanice-Lodin
Sjednane terminy, kvalita i cena vše ke spokojenosti splněno.
Roman, Boskovice
Cena Komunikace Rychlost dodání Kvalita

O nás

BABY CENTRUM bylo založeno již v polovině 90. let. Na ploše 700 m2 nabízíme vše pro miminka i budoucí maminky. Více než 20 let je tu pro Vás náš proškolený tým, který se Vám bude věnovat sedm dní v týdnu.

+420 736 667 580

Bratr. Veverkových 1200, 530 02 Pardubice

Sledujte nás
Najdete nás i na MALL.CZ
Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na našich webových stránkách využíváme různé technologie, abychom mohli zlepšit Vaši zkušenost s jejich používáním. K nim patří zpracování údajů, které je technicky nutné k fungování webových stránek a jejich funkcionalit, stejně jako další technologie sloužící k pohodlnému nastavení webových stránek, k vytváření anonymních statistik nebo pro inzerci personalizovaných (reklamních) obsahů.

Pod tlačítkem Nastavit se můžete kdykoliv svobodně rozhodnout, které typy užití chcete povolit. Další informace, mimo jiné k právu na odvolání souhlasu, jež můžete kdykoliv využít, naleznete v našich Zásadách o zpracování osobních údajů.