Závěsná hračka s melodií Babyono zajíček Julia

  • Super ceny
Závěsná hračka s melodií Babyono zajíček Julia

Závěsná hračka s melodií Babyono zajíček Julia

Závěsná hračka s melodií Babyono zajíček Julia

Celý popis
Na dotaz
- +

Závěsná hračka s melodií Babyono zajíček Julia

JULIA se svým krásným vzhledem povzbuzuje malého, aby se mazlil a bavil se spolu. Měkký maskot, jehož oblečení s různými texturami a šustícími ušima rozvíjí kognitivní dovednosti a krásné uklidňující melodie zklidňuje. Julia se může stát prvním nejlepším přítelem každé dívky.

Vlastnosti:

     rozvíjí představivost dítěte
     tahání růžového srdce aktivuje klidnou melodii hudební skříňky
     vyrobené z materiálů různých struktur
     díky své podobnosti se skutečným zajíčkem učí, jak rozpoznávat tvary
     je vybaven univerzálním, snadno připevnitelným plastovým držadlem na všechny povrchy - háčkem

Technické údaje:

     materiál: 100% polyester
     rozměry: šířka 18 cm x výška 32 cm x hloubka 9 cm
     hmotnost: 180g

Závěsná hračka s melodií Babyono zajíček Julia
Vyplňte prosím 3. a 4. číslici z čísla 22531


Štěpánka, Štěnovický Borek Rychlé a bezproblémové vyřízení
Nik, Bardejov Vyborna cena v porovnani s inymi eshopmi Doručenie na slovensko bezplatne Ked nemali sedačku skladom napisali mail ake farby nam môžu ponúknuť, ked som nenapisala hneď na druhy den volali ako môžu situaciu vyriešiť
Barbora, Teplice Rychlé vyřízení objednavky Jen mě trochu zamrzelo, že neměli barvu autosedačky, kterou jsme si původně vybrali, ačkoli ji měli na netu dostupnou. Ale jednání bylo naprosto v pohodě - omluva a byla mi nabídnuta jiná varianta, nebo ihned vrácení peněz.

O nás

BABY CENTRUM bylo založeno již v polovině 90. let. Na ploše 700 m2 nabízíme vše pro miminka i budoucí maminky. Více než 20 let je tu pro Vás náš proškolený tým, který se Vám bude věnovat sedm dní v týdnu.

+420 736 667 580

Bratr. Veverkových 1200, 530 02 Pardubice

Sledujte nás
Najdete nás i na MALL.CZ
Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na našich webových stránkách využíváme různé technologie, abychom mohli zlepšit Vaši zkušenost s jejich používáním. K nim patří zpracování údajů, které je technicky nutné k fungování webových stránek a jejich funkcionalit, stejně jako další technologie sloužící k pohodlnému nastavení webových stránek, k vytváření anonymních statistik nebo pro inzerci personalizovaných (reklamních) obsahů.

Pod tlačítkem Nastavit se můžete kdykoliv svobodně rozhodnout, které typy užití chcete povolit. Další informace, mimo jiné k právu na odvolání souhlasu, jež můžete kdykoliv využít, naleznete v našich Zásadách o zpracování osobních údajů.