AKČNÍ SET Bugaboo ANT BLACK/BLACK

  • Náš tip
AKČNÍ SET Bugaboo ANT BLACK/BLACK

AKČNÍ SET Bugaboo ANT BLACK/BLACK

DÁRKY = popruh, opěrka na nohy, organizér, pláštěnka UŠETŘÍTE 3380,-

Celý popis
Produkt není určený k prodeji

Související produkty


AKČNÍ SET Bugaboo ANT BLACK/BLACK

DÁRKY = poruh, opěrka na nohy, organizér, pláštěnka UŠETŘÍTE 3380,- 

 

Malý kočárek, velká dobrodružství

Skvělé věci opravdu přijdou v malých baleních. Představujeme Bugaboo Ant - nejlehčí, nejkompaktnější cestovní kočárek. Ať už jste připraveni na další velké dobrodružství, nebo raději chcete zůstat blíže k domovu, Bugaboo Ant je plný chytrých a promyšlených funkcí, které usnadňují a zpříjemňují cestování s dětmi.

 

Nejhladší a nejjednodušší jízda

Integrované odpružení všech kol zajišťuje hladkou jízdu. Navíc má Bugaboo Ant hbitou manévrovatelnost, která vám umožňuje tlačit a řídit jednou rukou. Je to kompaktní kočárek, který poskytuje pohodlí pro vaše dítě a důvěru pro vás, ať jste kdekoli.

 

Tváří v tvář světu

S Bugaboo Ant si můžete vybrat, kterým směrem vaše dítě sedí.

 

Komfort na cestách

Opěradlo  splňuje funkci v ergonomickém sedadle, které kombinuje podporu a flexibilitu. Sklápěcí opěrné opěradlo je navrženo tak, aby pomohlo dítěti posadit se přímo ke zlepšení držení těla a zvýšení pohodlí.

 

Malé, ale mocné

pouhých 7,2 kg / 15,8 lbs je  Bugaboo Ant naším nejlehčím kočárkem a díky své nejkompaktnější složené velikosti 55 x 38 x 23 cm (9,03 x 14,96 x 21,65 palce) může být také použito jako příruční zavazadlo pro většinu leteckých společností. Navzdory svému super lehkému složení je Bugaboo Ant robustní a silný a může nosit dítě do 22 kg / 50 lbs.

 

Postaveno tak, aby vydrželo

 

AKČNÍ SET Bugaboo ANT BLACK/BLACK
Vyplňte prosím 3. a 4. číslici z čísla 22531