TFK Stupátko Multiboard

TFK Stupátko Multiboard

TFK Stupátko Multiboard

Přídavné sedátko - stupátko v jednom, je účelným doplňkem ke kočárkům tfk.

Celý popis
Skladem
- +
Doprava zdarma

TFK Stupátko Multiboard

Značka Trends for Kids je známá svou kvalitou již od roku 1997.
 
Díky 25 letům zkušeností a intenzivního testování, rovněž i neustálému vylepšování a vývoji našich produktů vám můžeme nabídnout perfektní kočárek jako pomocníka pro každou situaci, který splní každý požadavek. Sportovně aktivní i outdoorově založení rodiče v sortimentu tfk určitě naleznou přesně to, co hledají. Protože naše kočárky jsou nepřekonatelné nejen při běžném převozu vašeho miminka, či jednoduché procházky městem, ale i při sportu, v lese, v členitém terénu, prostě v jakémkoliv prostředí.
 
multiboard
Má vaše miminko staršího sourozence, který je sice starší ale přesto ho občas bolí nožičky, když je s vámi na procházce?
 
Přídavné sedátko - stupátko v jednom, je účelným doplňkem ke kočárkům tfk.
 
Jednoduše se uchycuje na kočárek a zároveň jej dokážete lehce odpojit. Místo k sezení je možné sundat a používat Multiboard jen jako stupátko.
 
•stupátko pro použití s kočárky joggster I, II, III, twist, X2, twinner twist duo, joggster adventure, joggster trail, joggster sport, twin adventure a twin trail, mono, duo
•instalace pomocí klipů
•nosnost 15 kg
•váha stupátka 2,69 kg
•materiál: kov
TFK Stupátko Multiboard
TFK Stupátko Multiboard
TFK Stupátko Multiboard
TFK Stupátko Multiboard
Vyplňte prosím 3. a 4. číslici z čísla 22531


Natálie, Pardubice Rychlost Nejnižší cena Ochota Výborná komunikace
Kateřina, Brno Vyhodna cena oproti konkurenci
Adéla, Tlučná Děkuji za dárek navíc :)

O nás

BABY CENTRUM bylo založeno již v polovině 90. let. Na ploše 700 m2 nabízíme vše pro miminka i budoucí maminky. Více než 20 let je tu pro Vás náš proškolený tým, který se Vám bude věnovat sedm dní v týdnu.

+420 736 667 580

Bratr. Veverkových 1200, 530 02 Pardubice

Sledujte nás
Najdete nás i na MALL.CZ
Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na našich webových stránkách využíváme různé technologie, abychom mohli zlepšit Vaši zkušenost s jejich používáním. K nim patří zpracování údajů, které je technicky nutné k fungování webových stránek a jejich funkcionalit, stejně jako další technologie sloužící k pohodlnému nastavení webových stránek, k vytváření anonymních statistik nebo pro inzerci personalizovaných (reklamních) obsahů.

Pod tlačítkem Nastavit se můžete kdykoliv svobodně rozhodnout, které typy užití chcete povolit. Další informace, mimo jiné k právu na odvolání souhlasu, jež můžete kdykoliv využít, naleznete v našich Zásadách o zpracování osobních údajů.