Stokke Steps nohy židličky OAK

Stokke Steps nohy židličky OAK

Stokke Steps nohy židličky OAK

Všestranná židlička, která roste s Vaším dítětem. Nohy židličky Stokke Steps tvoří hlavní část celého konceptu a používají se v v kombinaci se sedátkem Stokke Steps

Celý popis
Produkt není určený k prodeji

Stokke Steps nohy židličky OAK

Snadná montáž spolu se sedátkem Stokke Steps Široká nabídka barevných kombinací vhodných do každého interiéru Pevná a bezpečná židlička pro Vaše dítě Vyrobeno z masivního bukového nebo dubového dřeva (dle barevné kombinace) K nohám Stok ke Steps je nutno zakoupit i sedátko, jinak nebude Vaše židlička kompletní
Stokke Steps nohy židličky OAK
Stokke Steps nohy židličky OAK
Stokke Steps nohy židličky OAK
Stokke Steps nohy židličky OAK
Vyplňte prosím 3. a 4. číslici z čísla 22531


Olga, Hlučín Rychlost dodání Široký výběr produktů
Markéta, Klášterec Nad Ohří Rychlé dodání a skvělá kominukace. Omylem mi byl zaslán jiný druh výrobku než jsem si objednala. Paní na telefonu velmi ochotná a milá a během chviličky vše vyřídila. Obratem poslala kurýra který si vyzvedl nesprávný výrobek a přivezl mi ten správný i s menším dárkem. Určitě doporučuji a moc děkuji.
Kateřina, Libčice Nad Vltavou Výběr Nejnižší cena Komunikace Doprava Zboží bezpečně zabalené

O nás

BABY CENTRUM bylo založeno již v polovině 90. let. Na ploše 700 m2 nabízíme vše pro miminka i budoucí maminky. Více než 20 let je tu pro Vás náš proškolený tým, který se Vám bude věnovat sedm dní v týdnu.

+420 736 667 580

Bratr. Veverkových 1200, 530 02 Pardubice

Sledujte nás
Najdete nás i na MALL.CZ
Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na našich webových stránkách využíváme různé technologie, abychom mohli zlepšit Vaši zkušenost s jejich používáním. K nim patří zpracování údajů, které je technicky nutné k fungování webových stránek a jejich funkcionalit, stejně jako další technologie sloužící k pohodlnému nastavení webových stránek, k vytváření anonymních statistik nebo pro inzerci personalizovaných (reklamních) obsahů.

Pod tlačítkem Nastavit se můžete kdykoliv svobodně rozhodnout, které typy užití chcete povolit. Další informace, mimo jiné k právu na odvolání souhlasu, jež můžete kdykoliv využít, naleznete v našich Zásadách o zpracování osobních údajů.