Dětský pokoj Roba Lilly

Dětský pokoj Roba Lilly

Dětský pokoj Roba Lilly

Dětský pokoj Roba Lilly

Celý popis
Produkt není určený k prodeji

Dětský pokoj Roba Lilly

LILLY – pokojíček v dekoru bavorského jasanu doplněný bílými plochami. Soft-close systém poalého dovírání zásuvek a dvířek Sestava obsahuje: * Postýlka Lilly 70x140cm, 3 pozice dna, vyndávací příčky, přestavitelná na juniorskou postýlku . Nosnost 35kg * Kombinační díl Lilly – 1 skříň se 4 policemi, 1 skříň se 2 policemi, tyčí na šaty.. Deska na přebalování (později využitelná jako pracovní stůl), 2 poličky. VxŠxH: 190x175x52cm. * Komoda Lilly – vhodná pod desku kombinač ního dílu. 2 dvířka a 1 police. VxŠxH: 58x85x42cm Dekorace, doplňky, matrace, povlečení není v ceně. Jednotlivé díly lze objednávat samostatně
Dětský pokoj Roba Lilly
Dětský pokoj Roba Lilly
Vyplňte prosím 3. a 4. číslici z čísla 22531


Ema, Pec Pod Sněžkou Opravdu rychlé dodání, fajn komunikace
Ivana, Spišská Nová Ves Komunikace obchodu Rychlost dodání
Renata, Rimavská Sobota Rýchle dodanie tovaru

O nás

BABY CENTRUM bylo založeno již v polovině 90. let. Na ploše 700 m2 nabízíme vše pro miminka i budoucí maminky. Více než 20 let je tu pro Vás náš proškolený tým, který se Vám bude věnovat sedm dní v týdnu.

+420 736 667 580

Bratr. Veverkových 1200, 530 02 Pardubice

Sledujte nás
Najdete nás i na MALL.CZ
Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na našich webových stránkách využíváme různé technologie, abychom mohli zlepšit Vaši zkušenost s jejich používáním. K nim patří zpracování údajů, které je technicky nutné k fungování webových stránek a jejich funkcionalit, stejně jako další technologie sloužící k pohodlnému nastavení webových stránek, k vytváření anonymních statistik nebo pro inzerci personalizovaných (reklamních) obsahů.

Pod tlačítkem Nastavit se můžete kdykoliv svobodně rozhodnout, které typy užití chcete povolit. Další informace, mimo jiné k právu na odvolání souhlasu, jež můžete kdykoliv využít, naleznete v našich Zásadách o zpracování osobních údajů.