Dětský pokoj Roba Alenja

Dětský pokoj Roba Alenja

Dětský pokoj Roba Alenja

Dětský pokoj Roba Alenja

Celý popis
Produkt není určený k prodeji

Dětský pokoj Roba Alenja

ALENJA – dekor bílé borovice, Soft-close systém pomalého dovírání dvířek Sestava obsahuje: * Postýlka Alenja 70x140cm, 3 pozice dna, vyndávací příčky, přestavitelná na juniorskou postýlku. Nosnost 35kg * Komoda Alenja – 2 dvířka, 2 pol ice. VxŠxH: 103x90x39,5cm (75cm včetně přebalovacího nástavce). Nosnost 15kg * Šatní skříň Alenja – 2,5dílu, 6 polic, 1 tyč na šaty. VxŠxH: 190x113x50cm * Police na stěnu – VxŠxH: 23x90x15cm Dekorace, doplňky, matrace, povlečení není v ceně. Jednotlivé díly lze objednávat samostatně
Dětský pokoj Roba Alenja
Vyplňte prosím 3. a 4. číslici z čísla 22531


Heiderose, Desná Velmi rychlá dodávka
Petra, Chlumec Nad Cidlinou Výborná komunikace Skvělé ceny Velký výběr
Irena, Přelouč Rychlé dodání zboží a vše proběhlo v pořádku.

O nás

BABY CENTRUM bylo založeno již v polovině 90. let. Na ploše 700 m2 nabízíme vše pro miminka i budoucí maminky. Více než 20 let je tu pro Vás náš proškolený tým, který se Vám bude věnovat sedm dní v týdnu.

+420 736 667 580

Bratr. Veverkových 1200, 530 02 Pardubice

Sledujte nás
Najdete nás i na MALL.CZ
Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na našich webových stránkách využíváme různé technologie, abychom mohli zlepšit Vaši zkušenost s jejich používáním. K nim patří zpracování údajů, které je technicky nutné k fungování webových stránek a jejich funkcionalit, stejně jako další technologie sloužící k pohodlnému nastavení webových stránek, k vytváření anonymních statistik nebo pro inzerci personalizovaných (reklamních) obsahů.

Pod tlačítkem Nastavit se můžete kdykoliv svobodně rozhodnout, které typy užití chcete povolit. Další informace, mimo jiné k právu na odvolání souhlasu, jež můžete kdykoliv využít, naleznete v našich Zásadách o zpracování osobních údajů.