Dětský pokoj Roba Gabriella

Dětský pokoj Roba Gabriella

Dětský pokoj Roba Gabriella

Dětský pokoj Roba Gabriella

Celý popis
Produkt není určený k prodeji

Dětský pokoj Roba Gabriella

GABRIELLA – bílá s dekorem dubu Sestava obsahuje: * Postýlka Gabriella 70x140cm, 3 pozice dna, vyndávací příčky, přestavitelná na juniorskou postýlku. Nosnost 35kg * Komoda Gabriella – 1 dvířka, 1 police, 1 otevřená police, 2 zásuvky. VxŠxH: 98x117x39cm (75cm včetně přebalovacího nástavce). Nosnost 15kg * Šatní skříň Gabriella – 3 dveře, 2 tyče na šaty, 5 polic. VxŠxH: 190x130x52cm * Police ke komodě Gabriella – přídavné úložné prostory, které vyplní mezeru mezi stěnou a komodou (pod přebalovacím nástavcem). 2 police. VxŠxH: 88x29x30cm. * Police na stěnu Gabriella – polička s 5.háčky. VxŠxH: 29x80x17cm Dekorace, doplňky, matrace, povlečení není v ceně. Jednotlivé díly lze objednávat samostatně
Dětský pokoj Roba Gabriella
Vyplňte prosím 3. a 4. číslici z čísla 22531


Martina, Svídnice Rychlost Rozumné ceny Kvalita výrobků Komunikace Přehlednost
Monika, Bratislava Veľmi rýchle spracovanie a vybavenie objednávky, rovnako aj jej doručenie.
Jaroslav, Police Nad Metují Rozumné ceny Rychlé doručení

O nás

BABY CENTRUM bylo založeno již v polovině 90. let. Na ploše 700 m2 nabízíme vše pro miminka i budoucí maminky. Více než 20 let je tu pro Vás náš proškolený tým, který se Vám bude věnovat sedm dní v týdnu.

+420 736 667 580

Bratr. Veverkových 1200, 530 02 Pardubice

Sledujte nás
Najdete nás i na MALL.CZ
Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na našich webových stránkách využíváme různé technologie, abychom mohli zlepšit Vaši zkušenost s jejich používáním. K nim patří zpracování údajů, které je technicky nutné k fungování webových stránek a jejich funkcionalit, stejně jako další technologie sloužící k pohodlnému nastavení webových stránek, k vytváření anonymních statistik nebo pro inzerci personalizovaných (reklamních) obsahů.

Pod tlačítkem Nastavit se můžete kdykoliv svobodně rozhodnout, které typy užití chcete povolit. Další informace, mimo jiné k právu na odvolání souhlasu, jež můžete kdykoliv využít, naleznete v našich Zásadách o zpracování osobních údajů.