SUAVINEX Dezinfekční gel pro čištění lahví a dudlíků 500 ml
SUAVINEX Dezinfekční gel pro čištění lahví a dudlíků 500 ml
SuavinexSuavinex dezinfekční gel (500 ml) pro čištění kojeneckých potřeb. Odbourává zbytky mléka a bakterie, bez parfemace a barviv, s neutrálním pH. Dermatologicky testováno, bez BPA, vyrobeno v EU.
Celý popisSuavinex Dezinfekční gel pro čištění lahví a dudlíků - 500 ml
Účel:
Čistí a dezinfikuje kojenecké lahve, dudlíky, savičky, klipy, odsávačky mateřského mléka, dětské hračky a další potřeby v kontaktu s ústy kojenců.
Klíčové vlastnosti:
- Odbourává zbytky mléka, kaše a bakterie
- Bez parfemace, bez barviv
- Neutrální pH, dermatologicky testováno
- Vyrobeno z přírodních látek
Použití:
Aplikujte na potřeby, opláchněte teplou vodou po použití.
Objem:
500 ml
Bezpečnost:
- Bez BPA
- Klinicky testováno
- Vyrobeno v EU
Výrobce:
Španělský farmaceutický výrobce Suavinex
Související produkty
Co o nás říkají
Jsme tu pro vás již od roku 1995. Podívejte se, co o nás píší naši zákazníci.
Skvělá komunikace a ochota
Dobre ceny Skvělá komunikace Rychle doručení podle očekávání
Na Heurece 97 %? POTVRZUJI ! Zakoupili jsme sedačku a zjistil jsem, že jsem udělal špatný výběr (a doma dostal trochu čoud - Ženy přikývnou, chlapi pochopí). Díky BABY CENTRUM nebyl problém zajistit výměnu. Paní (Zdeňka H.) velice příjemně komunikovala a snažila se co nejlépe vyřešit můj problém. Jedinou kaňkou na celé situaci bylo, že poslala novou sedačku na moji fakturační a né doručovací adresu, ale jsem člověk 21. století, takže jsem si vykomunikoval přesměrování balíku na správnou adresu. Děkuji moc a obchod určitě doporučuji!
Dárkový poukaz
Když nevíte, co vybrat, ať si vybere obdarovaný. Pošleme poukaz e-mailem nebo poštou, hodnotu zvolíte vy.
Pomůžeme vám s výběrem
Prodejní specialista Vám pomůže s výběrem kočárku, autosedačky, nosítka nebo celé výbavičky — rezervujte si svůj termín!