ZOPA Zámek bezpečnostních pásů pro autosedačky

ZOPA Zámek bezpečnostních pásů pro autosedačky

ZOPA Zámek bezpečnostních pásů pro autosedačky

Pro větší bezpečnost vašich dětí při cestách v autosedačkách je tu zámek bezpečnostních pásů. Je vyrobený z neklouzavého materiálu, takže zůstává celou dobu na svém místě a nikam se neposouvá. Snadno se instaluje, zapíná i rozepíná.

Celý popis
- +

ZOPA Zámek bezpečnostních pásů pro autosedačky

  • Drží bezpečnostní pásy uzavřené a zabezpečené
  • Speciální povrchová úprava udržuje zámek na svém místě, aby neklouzal
  • Pro všechny pásy s šířkou až do 38mm
  • Snadná instalace na bezpečnostní pásy
  • Rychle odepínací/zavírací spona pro snadné zacházení
  • Rozměry: 14,5 x 4,2 cm

Pro větší bezpečnost vašich dětí při cestách v autosedačkách je tu zámek bezpečnostních pásů. Je vyrobený z neklouzavého materiálu, takže zůstává celou dobu na svém místě a nikam se neposouvá. Snadno se instaluje, zapíná i rozepíná. Zámek je vhodný pro všechny pásy až do šířky 38 mm.

 

Materiál: 100% ABS

ZOPA Zámek bezpečnostních pásů pro autosedačky
ZOPA Zámek bezpečnostních pásů pro autosedačky
Vyplňte prosím 3. a 4. číslici z čísla 22531


Marcela, Pardubice Jeden den objednáno a druhý den doručeno Široký sortiment Mílé překvapeni, dáreček k nákupu Výborná komunikace s obchodem
Barbora, Týnec Nad Sázavou Rychlé doručení Vše v pořádku Kvalitní výrobky
Inna, Praha Super sedi pro kocarek Bugaboo Fox. Doporucuji

O nás

BABY CENTRUM bylo založeno již v polovině 90. let. Na ploše 700 m2 nabízíme vše pro miminka i budoucí maminky. Více než 20 let je tu pro Vás náš proškolený tým, který se Vám bude věnovat sedm dní v týdnu.

+420 736 667 580

Bratr. Veverkových 1200, 530 02 Pardubice

Sledujte nás
Najdete nás i na MALL.CZ
Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na našich webových stránkách využíváme různé technologie, abychom mohli zlepšit Vaši zkušenost s jejich používáním. K nim patří zpracování údajů, které je technicky nutné k fungování webových stránek a jejich funkcionalit, stejně jako další technologie sloužící k pohodlnému nastavení webových stránek, k vytváření anonymních statistik nebo pro inzerci personalizovaných (reklamních) obsahů.

Pod tlačítkem Nastavit se můžete kdykoliv svobodně rozhodnout, které typy užití chcete povolit. Další informace, mimo jiné k právu na odvolání souhlasu, jež můžete kdykoliv využít, naleznete v našich Zásadách o zpracování osobních údajů.