NUK Zubní kartáček

NUK Zubní kartáček

NUK Zubní kartáček

Zubní kartáček pro děti 12 m+ od značky NUK použijte ke každodenní dentální hygieně svého dítěte. Oblá hlavice obsahuje měkká a zakulacená vlákna. Pro první zoubky.

Celý popis
- +

NUK Zubní kartáček

První zoubky dokáží znepříjemnit život i těm nejveselejším miminkům. Abychom vašim dětem co nejvíc ulehčili, vyvinuli jsme pro ně řadu produktů, které se právě o problémy vznikající při růstu prvních zoubků postarají.

> Speciálně vyvinutý pro jemnou péči o první zoubky vašeho dítěte

  • 12-36 m

> Ergonomická, protiskluzová rukojeť
> Oblá hlavice se zvlášť zakulacenými a měkkými štětinami
> S bezpečnostní zarážkou, která se dá použít i jako stojánek

 
NUK Zubní kartáček
NUK Zubní kartáček
NUK Zubní kartáček
Vyplňte prosím 3. a 4. číslici z čísla 22531


Pavla, Pardubice Velmi ochotné, milé pracovnice, poradily mi s výběrem.
Markéta, Kostelec Nad Orlicí Rychle dodáno Zabaleno v originální krabici
Eliška, Pardubice Rychlé dodání Dobrá komunikace

O nás

BABY CENTRUM bylo založeno již v polovině 90. let. Na ploše 700 m2 nabízíme vše pro miminka i budoucí maminky. Více než 20 let je tu pro Vás náš proškolený tým, který se Vám bude věnovat sedm dní v týdnu.

+420 736 667 580

Bratr. Veverkových 1200, 530 02 Pardubice

Sledujte nás
Najdete nás i na MALL.CZ
Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na našich webových stránkách využíváme různé technologie, abychom mohli zlepšit Vaši zkušenost s jejich používáním. K nim patří zpracování údajů, které je technicky nutné k fungování webových stránek a jejich funkcionalit, stejně jako další technologie sloužící k pohodlnému nastavení webových stránek, k vytváření anonymních statistik nebo pro inzerci personalizovaných (reklamních) obsahů.

Pod tlačítkem Nastavit se můžete kdykoliv svobodně rozhodnout, které typy užití chcete povolit. Další informace, mimo jiné k právu na odvolání souhlasu, jež můžete kdykoliv využít, naleznete v našich Zásadách o zpracování osobních údajů.