!!! Slevový kód na většinu nezlevněného zboží LETOVBABY10 !!!

Pláštěnka pro sportovní sedačku

Pláštěnka pro sportovní sedačku

Pláštěnka pro sportovní sedačku

Inglesina Pláštěnka pro sportovní sedačku

Celý popis
Externí sklad, dodání do 3 dnů
1 190 Kč
Pro sportovní sedačku, 1 190 Kč
- +

Pláštěnka pro sportovní sedačku

Neseďte doma i když venku prší, sněží nebo fouká. Stačí se na nepřízeň počasí dobře připravit. Většinou je právě v takovou dobu venku ten nejlepší a nejčistší vzduch. Pláštěnka Vám tak dává svobodu, kdy a kam vyrazíte, nezávisle na počasí. Chráni před deštěm, větrem, sněhem a přitom zajiťuje dítěti dostatek toho nejčerstvějšího vzduchu. Je vyrobena z dokonale transparentního materiálu, přesně na míru sporťáku Aptica.

Rozměry balení 312x28x3cm, čistá hmotnost 0,25 kg.

Pláštěnka pro sportovní sedačku
Vyplňte prosím 3. a 4. číslici z čísla 22531


Lucie, Plzeň
Velmi rychle doruceni Skvela komunikace s obchodem Pestra nabidka zbozi Dostali jsme i darecek v objednavce, coz nas nesmirne potesilo
Jakub
Byli jsme zde na doporučení kamarádky pro celou výbavu pro naše čerstvě narozené mimi. Pomáhala nám paní Lucka. Byla velmi ochotná, skvěle odpověděla na naše otázky a pomohla nám vybrat ty nejlepší produkty pro naše miminko. Je vidět, že se vyzná. Určitě se sem vrátíme!
Erika, Přelouč
Obrovský výběr kvalitního zboží Skvělá komunikace s obchodem Rychlé vyřízení objednávky

O nás

BABY CENTRUM bylo založeno již v polovině 90. let. Na ploše 700 m2 nabízíme vše pro miminka i budoucí maminky. Více než 20 let je tu pro Vás náš proškolený tým, který se Vám bude věnovat sedm dní v týdnu.

+420 736 667 580

Bratr. Veverkových 1200, 530 02 Pardubice

Sledujte nás
Najdete nás i na MALL.CZ
Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na našich webových stránkách využíváme různé technologie, abychom mohli zlepšit Vaši zkušenost s jejich používáním. K nim patří zpracování údajů, které je technicky nutné k fungování webových stránek a jejich funkcionalit, stejně jako další technologie sloužící k pohodlnému nastavení webových stránek, k vytváření anonymních statistik nebo pro inzerci personalizovaných (reklamních) obsahů.

Pod tlačítkem Nastavit se můžete kdykoliv svobodně rozhodnout, které typy užití chcete povolit. Další informace, mimo jiné k právu na odvolání souhlasu, jež můžete kdykoliv využít, naleznete v našich Zásadách o zpracování osobních údajů.