Pláštěnka pro sportovní sedačku

  • Super ceny
Pláštěnka pro sportovní sedačku

Pláštěnka pro sportovní sedačku

Inglesina Pláštěnka pro sportovní sedačku

Celý popis
Externí sklad, dodání do 3 dnů
1 190 Kč 1 012 Kč
Garance nejnižší ceny
- +

Pláštěnka pro sportovní sedačku

Neseďte doma i když venku prší, sněží nebo fouká. Stačí se na nepřízeň počasí dobře připravit. Většinou je právě v takovou dobu venku ten nejlepší a nejčistší vzduch. Pláštěnka Vám tak dává svobodu, kdy a kam vyrazíte, nezávisle na počasí. Chráni před deštěm, větrem, sněhem a přitom zajiťuje dítěti dostatek toho nejčerstvějšího vzduchu. Je vyrobena z dokonale transparentního materiálu, přesně na míru sporťáku Aptica.

Rozměry balení 312x28x3cm, čistá hmotnost 0,25 kg.

Pláštěnka pro sportovní sedačku
Vyplňte prosím 3. a 4. číslici z čísla 22531


Helena, Pardubice Velké parkoviště Dobra dostupnost autem i pěší Výtah
Marcela, Nové Město Nad Metují Velký výběr kočárků přehledný web kamenný obchod ceny
Jana, Liptovský Mikuláš Rýchle dodanie na Slovensko Bezkonkurenčná cena Tovar prisiel vporiadku a dobre zabalený Darček ku objednávke

O nás

BABY CENTRUM bylo založeno již v polovině 90. let. Na ploše 700 m2 nabízíme vše pro miminka i budoucí maminky. Více než 20 let je tu pro Vás náš proškolený tým, který se Vám bude věnovat sedm dní v týdnu.

+420 736 667 580

Bratr. Veverkových 1200, 530 02 Pardubice

Sledujte nás
Najdete nás i na MALL.CZ
Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na našich webových stránkách využíváme různé technologie, abychom mohli zlepšit Vaši zkušenost s jejich používáním. K nim patří zpracování údajů, které je technicky nutné k fungování webových stránek a jejich funkcionalit, stejně jako další technologie sloužící k pohodlnému nastavení webových stránek, k vytváření anonymních statistik nebo pro inzerci personalizovaných (reklamních) obsahů.

Pod tlačítkem Nastavit se můžete kdykoliv svobodně rozhodnout, které typy užití chcete povolit. Další informace, mimo jiné k právu na odvolání souhlasu, jež můžete kdykoliv využít, naleznete v našich Zásadách o zpracování osobních údajů.