QUOKKA Nerezový termohrnek s brčkem Vibe 880 ml
QUOKKA Nerezový termohrnek s brčkem Vibe 880 ml
QuokkaTermohrnek Quokka Vibe z dvoustěnné nerezové oceli udrží ledový nápoj až 48 hodin, studený 14 hodin a teplý 8 hodin. Má vyjímatelné brčko, spolehlivý uzávěr Ecozen, široké hrdlo pro snadné čištění a speciální dno Smartgrip® proti převrhnutí. Objem 880 ml,
Celý popisNerezový termohrnek s brčkem Quokka Vibe je určen pro cestování i každodenní použití. Dvoustěnná vakuová konstrukce z nerezové oceli stabilně udržuje teplotu nápoje: studený s ledem až 48 hodin, studený bez ledu až 14 hodin a teplý až 8 hodin.
Klíčové vlastnosti
- Objem 880 ml pro dlouhou hydrataci na cestách.
- Uzávěr z odolného materiálu Ecozen chrání obsah a umožňuje pít i bez brčka.
- Široké hrdlo pro snadné vložení ledu a pohodlné čištění.
- Součást kolekce Drop Safe: speciální dno Smartgrip omezuje převržení na hladkém povrchu.
- Tvar vhodný do většiny držáků nápojů v autě.
Materiály a konstrukce
Nerezová ocel nepřejímá pachy a neovlivňuje chuť nápoje. Všechny použité materiály jsou bez BPA. Odnímatelné nerezové brčko umožňuje volbu mezi pitím přes brčko a klasickým douškem přímo z uzávěru.
Pohodlí při používání
Široké hrdlo zjednodušuje doplňování i mytí a pojme běžné kostky ledu. Dno se systémem Smartgrip zvyšuje stabilitu na hladkých plochách, čímž snižuje riziko převrácení při práci, v autě nebo na cestách.
Údržba a bezpečnost
- Výrobek není vhodný do myčky ani do mikrovlnné trouby.
- Doporučeno ruční čištění pro zachování izolačních vlastností a povrchové úpravy.
Rozměry
- Objem: 880 ml
- Rozměry: 294 × 89 mm
Značka Quokka spojuje funkční design a odolné materiály. Model Vibe je určen pro uživatele, kteří hledají nerezový termohrnek s brčkem pro spolehlivé udržení teploty nápoje při každodenním cestování.
Související produkty
Co o nás říkají
Jsme tu pro vás již od roku 1995. Přečtěte si, proč nám zákazníci důvěřují.
Good price, one of two best offers found one line very fast processing and delivery possible to pay via bank transfer
Dobré ceny Výběr Komunikace Rychlost odeslání
Včera jsem navštívil s manželkou Baby Centrum za účelem zakoupení autosedačky.Stejný nápad mělo dalších sto lidí (berte prosím s nadsázkou) Přesto, že jsme si museli na obsluhu chvíli počkat a měl jsem tedy čas pozorovat dění na prodejně nelituji. Musim pochválit chování prodavaček, zaregistroval jsem dvě. Nebyl zde náznak sebemenší nervozity z toho, že se nezvládají věnovat v ten moment všem, omlouvaly se, jinému zákazníkovi před námi nabídly kávu aby zmírnily jeho utrpení v čekání až si manželka dovybere. Velmi oceňuji přístup k dětem na prodejně kterým věnovaly vždy alespoň chvilku pozornosti zavtipkovaly s nimi ..musím říct,že jsme se s ženou shodly na tom, že jsme dlouho nezažily prodavačky na svém místě ..prosim o vyřízení diky, my odcházeli spokojeni i s odvozem nákupu do auta a pomoci při nakládání.Zezulka Zdeněk
Pomůžeme vám s výběrem
Prodejní specialista Vám pomůže s výběrem kočárku, autosedačky, nosítka nebo celé výbavičky — rezervujte si svůj termín!