Kinderkraft Racoon - krabička na hračky

Kinderkraft Racoon - krabička na hračky

Kinderkraft Racoon - krabička na hračky

Kinderkraft Racoon - krabička na hračky

Celý popis
Produkt není určený k prodeji

Kinderkraft Racoon - krabička na hračky

Vozík Kinderkraft Racoon je opravdová truhla s pokladem! Prostorný box s maximální nosností 20 kg je ideálním místem pro hračky. Díky tomu si každý rodič vydechne a ocení možnost uspořádat všechny dětské poklady na jednom místě. Vozík je vyzdoben přátelským zvířetem, které zaujme každé batole, ale jeho design se bude hodit také do obývacího pokoje nebo ložnice rodičů. Funkční a odolné rukojeti vám umožní pohodlně přesouvat krabici z jednoho místa na druhé.
 
Struktura nábytku je bezpečná a odolná, nelze ji poškodit vhodením malých hraček. Zaoblené hrany krabice ji chrání před zraněním. Výrobek splňuje evropskou normu EN 14749: 2016 týkající se bezpečnosti úložného nábytku.
 
VLASTNOSTI
 
Prostorný
Krabice je mimořádně prostorná a její maximální zatížení je až 20 kg. Díky tomu do něj můžeme schovat mnoho hraček, ale nejen - lze jej také použít jako produkt pro skladování plyšových zvířat, přikrývek nebo jiných drahocenných pokladů. Stojí za zmínku, že i přes možnost zabalení mnoha položek se výrobci krabičky na hračky Racoon podařilo udržet produkt malý. Díky tomu si kus nábytku najde své místo i v malé místnosti.
 
 
Pohodlí při nošení
Kinderkraft Racoon - jak se na pravou truhlu hodí - se rád schovává na různých místech. Nábytek je vybaven ergonomickými úchyty, díky nimž může rodič přesouvat box mezi danými místnostmi bytu. Je to ideální řešení pro děti, které si rádi hrají ve společnosti svých rodičů pobývajících v obývacím pokoji.
 
 
Učí to nezávislosti
Dítě používající vozík může stejně získat cennou lekci, pokud jde o nezávislost a disciplínu - vkládání hraček do hrudníku a ven z něj může přispět k rozvoji zvyku dítěte udržovat pořádek, o který se rodič určitě postará.
 
 
Perfektní set
Krabice se perfektně hodí ke knihovně Kinderkraft Racoon - pokud hledáte chytrá a praktická úložná řešení pro dětský pokoj, tato sada je zlatá! Oba produkty mají stejný styl, který bude vyhovovat jakémukoli stylu, typu místnosti a povrchu.
 
 
SPECIFIKACE
Hmotnost
 
6,74 kg
 
Rozměry (D x Š x V)
 
55,5 x 54 x 35 cm
 
Maximální zatížení
 
20 kg
 
Kinderkraft Racoon - krabička na hračky
Kinderkraft Racoon - krabička na hračky
Kinderkraft Racoon - krabička na hračky
Kinderkraft Racoon - krabička na hračky
Vyplňte prosím 3. a 4. číslici z čísla 22531


Olga, Hlučín Rychlost dodání Široký výběr produktů
Martin, Pardubice Rychlost dodání cena
Lenka, Ostrava Rychlost,vše v pořádku

O nás

BABY CENTRUM bylo založeno již v polovině 90. let. Na ploše 700 m2 nabízíme vše pro miminka i budoucí maminky. Více než 20 let je tu pro Vás náš proškolený tým, který se Vám bude věnovat sedm dní v týdnu.

+420 736 667 580

Bratr. Veverkových 1200, 530 02 Pardubice

Sledujte nás
Najdete nás i na MALL.CZ
Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na našich webových stránkách využíváme různé technologie, abychom mohli zlepšit Vaši zkušenost s jejich používáním. K nim patří zpracování údajů, které je technicky nutné k fungování webových stránek a jejich funkcionalit, stejně jako další technologie sloužící k pohodlnému nastavení webových stránek, k vytváření anonymních statistik nebo pro inzerci personalizovaných (reklamních) obsahů.

Pod tlačítkem Nastavit se můžete kdykoliv svobodně rozhodnout, které typy užití chcete povolit. Další informace, mimo jiné k právu na odvolání souhlasu, jež můžete kdykoliv využít, naleznete v našich Zásadách o zpracování osobních údajů.