SUAVINEX MUŠLE - Sběrače mateřského mléka 2 páry

SUAVINEX MUŠLE - Sběrače mateřského mléka 2 páry

SUAVINEX MUŠLE - Sběrače mateřského mléka 2 páry

Mušle na sběr mléka Suavinex jsou bezbarvé a bez děr – slouží pro shromažďování přebytečného mléka, které během kojení přirozeně uniká. Balení obsahuje: 2x ochranné misky, 2x silikonové polštářky.

Celý popis
Skladem
325 Kč
Mušle 2 páry, 325 Kč
- +

SUAVINEX MUŠLE - Sběrače mateřského mléka 2 páry

Použití:

1. Mušle na sběr mléka Suavinex jsou bezbarvé a bez děr – slouží pro shromažďování přebytečného mléka, které během kojení přirozeně uniká. S malým zářezem nahoře usnadňuje její vyprazdňování. Jsou ideální především během odsávání odsávačkou mateřského mléka. Jsou také velmi užitečné pro maminky, které produkují příliš mnoho mléka. 


2. Ochranné prsní misky – pudrově zabarvené a s otvory – jsou velmi užitečné pro bolavé a/nebo popraskané bradavky. Misky zabraňují oděru od oděvu v této citlivé oblasti. Větrací otvory umožňují cirkulaci vzduchu, což napomáhá léčit vzniklé poranění. 


3. Zcela diskrétní při umístění uvnitř podprsenky. Měkká ohebná silikonová podložka pohodlně přilne. Je snadné ji nasadit i odejmout a je kompatibilní s oběma typy mušlí (sběrné i ochranné). 

Balení obsahuje:
2x ochranné misky.
2x silikonové polštářky.

Jeden pár silikonových podložek je určený pro dva páry prsních mušlí.

SUAVINEX MUŠLE - Sběrače mateřského mléka 2 páry
SUAVINEX MUŠLE - Sběrače mateřského mléka 2 páry
Vyplňte prosím 3. a 4. číslici z čísla 22531


Tereza, Tábor
Rychlost dodání Dáreček navíc
Lucie, Neratovice
Rychle vyrizeni objednavky, vstricnost, pohotovost, prijemne jednani
Peter, Medzibrod
Mili a prijemni ludia s ochotou pomoct. Ked sa vyskytne problem.

O nás

BABY CENTRUM bylo založeno již v polovině 90. let. Na ploše 700 m2 nabízíme vše pro miminka i budoucí maminky. Více než 20 let je tu pro Vás náš proškolený tým, který se Vám bude věnovat sedm dní v týdnu.

+420 736 667 580

Bratr. Veverkových 1200, 530 02 Pardubice

Sledujte nás
Najdete nás i na MALL.CZ
Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na našich webových stránkách využíváme různé technologie, abychom mohli zlepšit Vaši zkušenost s jejich používáním. K nim patří zpracování údajů, které je technicky nutné k fungování webových stránek a jejich funkcionalit, stejně jako další technologie sloužící k pohodlnému nastavení webových stránek, k vytváření anonymních statistik nebo pro inzerci personalizovaných (reklamních) obsahů.

Pod tlačítkem Nastavit se můžete kdykoliv svobodně rozhodnout, které typy užití chcete povolit. Další informace, mimo jiné k právu na odvolání souhlasu, jež můžete kdykoliv využít, naleznete v našich Zásadách o zpracování osobních údajů.