FINIO

FINIO

FINIO

Houpátko Finio 0m+, do 18 kg, Kinderkraft 2019

Celý popis
Skladem
- +

FINIO

Houpací dřevěné lehátko Finio Vlastnosti: - věk +0, hmotnost 0-18 kg - lehátko a húpatko v jednom produktu - možnost uchycení dřevěných kolejnic na židli FINI (prodává se samostatně) pro vytvoření nízkého houpacího křesla pro starší dítě - unikátní design - změna z húpatka na lehátko trvá jen několik sekund - lehátko může houpat nebo se nastavit do stabilní polohy - 2 nastavitelné polohy sedadla - měkké, příjemné materiály na dotyk - kompaktní velikost při složení - 3-bodové bezpečnostní pásy Kinderkraft FINO se vyrábí v souladu s požadavky evropské bezpečnostní normy. Podrobnosti: - sedadlo vyrobené z měkkých materiálů Materiál: - plast PP, ocel, polyester

FINIO
FINIO
FINIO
FINIO
Vyplňte prosím 3. a 4. číslici z čísla 22531


O nás

BABY CENTRUM bylo založeno již v polovině 90. let. Na ploše 700 m2 nabízíme vše pro miminka i budoucí maminky. Více než 20 let je tu pro Vás náš proškolený tým, který se Vám bude věnovat sedm dní v týdnu.

+420 736 667 580

Bratr. Veverkových 1200, 530 02 Pardubice

Sledujte nás
Najdete nás i na MALL.CZ
Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na našich webových stránkách využíváme různé technologie, abychom mohli zlepšit Vaši zkušenost s jejich používáním. K nim patří zpracování údajů, které je technicky nutné k fungování webových stránek a jejich funkcionalit, stejně jako další technologie sloužící k pohodlnému nastavení webových stránek, k vytváření anonymních statistik nebo pro inzerci personalizovaných (reklamních) obsahů.

Pod tlačítkem Nastavit se můžete kdykoliv svobodně rozhodnout, které typy užití chcete povolit. Další informace, mimo jiné k právu na odvolání souhlasu, jež můžete kdykoliv využít, naleznete v našich Zásadách o zpracování osobních údajů.