Chrastítko kytka

Chrastítko kytka

Chrastítko kytka

Chrastítko kytka

Celý popis
Externí sklad, dodání do 3 dnů
139 Kč
Chrastítko kytka, 139 Kč
- +

Chrastítko kytka

Chrastítko ve tvaru květiny má tvar pro snadné uchopení. Pozornost dítěte upoutají pohyblivé různobarevné kroužky na rukojeti i chrastící korálky v průhledné kuličce uprostřed hračky. Okvětní plátky květiny slouží jako kousátka, která dítěti pomohou při prořezávání prvních zoubků. Vhodné pro děti od 3 měsíců.  

Chrastítko kytka
Chrastítko kytka
Vyplňte prosím 3. a 4. číslici z čísla 22531


Natálie, Pardubice
Rychlost Nejnižší cena Ochota Výborná komunikace
Karel, Ostrava
Rychlost Ochota Přehled Profesionalita Komunikace
Kateřina, Praha 3
Telefonická kuminikace ohledně momentální nedostupnosti zboží s otázkou, zda týden počkám nebo chci objednávku stornovat.

O nás

BABY CENTRUM bylo založeno již v polovině 90. let. Na ploše 700 m2 nabízíme vše pro miminka i budoucí maminky. Více než 20 let je tu pro Vás náš proškolený tým, který se Vám bude věnovat sedm dní v týdnu.

+420 736 667 580

Bratr. Veverkových 1200, 530 02 Pardubice

Sledujte nás
Najdete nás i na MALL.CZ
Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na našich webových stránkách využíváme různé technologie, abychom mohli zlepšit Vaši zkušenost s jejich používáním. K nim patří zpracování údajů, které je technicky nutné k fungování webových stránek a jejich funkcionalit, stejně jako další technologie sloužící k pohodlnému nastavení webových stránek, k vytváření anonymních statistik nebo pro inzerci personalizovaných (reklamních) obsahů.

Pod tlačítkem Nastavit se můžete kdykoliv svobodně rozhodnout, které typy užití chcete povolit. Další informace, mimo jiné k právu na odvolání souhlasu, jež můžete kdykoliv využít, naleznete v našich Zásadách o zpracování osobních údajů.