LITTLE DUTCH Vibrující čmelák

  • Super ceny
LITTLE DUTCH Vibrující čmelák

LITTLE DUTCH Vibrující čmelák

Plyšový, vibrační čmelák z kolekce od Little Dutch se stane oblíbeným přítelem vašeho dítěte. Zatáhněte za ni a bude se třást.

Celý popis
Skladem
- +

LITTLE DUTCH Vibrující čmelák

Vibrující plyšový čmelák od značky Little Dutch po zatažení za šňůrku vibruje a legračně poskakuje. Okamžitě rozveselí a zabaví vaše dítě v jakékoliv situaci. Plyšovou hračku můžete snadno zavěsit na autosedačku, kočárek či hrazdu na hrací dece. Ptáček v minimalistickém designu o rozměrech 4,3 x 10 x 14 cm také příjemně vydekoruje dětský pokojíček. Ideální pro děti od narození.

Hlavní vlastnosti:

  • vibruje a legračně poskakuje
  • hračka v minimalistickém designu
  • vydekoruje dětský pokojíček
LITTLE DUTCH Vibrující čmelák
LITTLE DUTCH Vibrující čmelák
LITTLE DUTCH Vibrující čmelák
Vyplňte prosím 3. a 4. číslici z čísla 22531


Olga, Hlučín Rychlost dodání Široký výběr produktů
Martin, Pardubice Rychlost dodání cena
Lenka, Ostrava Rychlost,vše v pořádku

O nás

BABY CENTRUM bylo založeno již v polovině 90. let. Na ploše 700 m2 nabízíme vše pro miminka i budoucí maminky. Více než 20 let je tu pro Vás náš proškolený tým, který se Vám bude věnovat sedm dní v týdnu.

+420 736 667 580

Bratr. Veverkových 1200, 530 02 Pardubice

Sledujte nás
Najdete nás i na MALL.CZ
Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na našich webových stránkách využíváme různé technologie, abychom mohli zlepšit Vaši zkušenost s jejich používáním. K nim patří zpracování údajů, které je technicky nutné k fungování webových stránek a jejich funkcionalit, stejně jako další technologie sloužící k pohodlnému nastavení webových stránek, k vytváření anonymních statistik nebo pro inzerci personalizovaných (reklamních) obsahů.

Pod tlačítkem Nastavit se můžete kdykoliv svobodně rozhodnout, které typy užití chcete povolit. Další informace, mimo jiné k právu na odvolání souhlasu, jež můžete kdykoliv využít, naleznete v našich Zásadách o zpracování osobních údajů.